Zaloguj się, aby obserwować  
radzioRS

pasze piast

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
radzioRS    94

Witam interesuja mnie wasze opinie na temat pasze pista koncentrat opas, opas 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość milioner8558
      Przez Gość milioner8558
      .
    • Przez Artaban
      Cześć! Mam kilka sztuk jałówek rasy Simental nie są one czystorasowe tylko około 75-90% i chcę je zacielić rasą Limousine (kilka już zacieliłem). Możecie mi powiedzieć czy taka krzyżówka nada się na opas? Chciałbym tak robić już co roku. wszystkie rady mile widziane )
    • Przez hodowca123
      witam
      czy używacie jakiegoś programu komputerowego do optymalizacji paszy?
    • Przez hodowca123
      witam

      czy używacie jakiegoś programu komputerowego do optymalizacji paszy?

         
    • Przez dabb2
      Posiadam do sprzedania kilka baniaków 25 L zakwaszacza do wody pitnej Nufosalm-L dla drobiu i trzody. Stosowane dla poprawienia zdrowotności, przeciwko salmonelli, poprawienia wyników produkcyjnych i ogólnie profilaktycznie przeciwko bakteriom i grzybom. U mnie się sprawdza i jest w bardzo przystępnej cenie, także jak najbardziej polecam. Jest w tak przystępnej cenie że z tego wszystkiego wziąłem za dużo i muszę zbyć kilka baniaków. Kupiłem tutaj www.stop-salmonella.pl i tutaj jest też szczegółowy opis tego zakwaszacza. Wystawione mam to też u siebie na allegro w takich samych cenach co kupiłem, czyli 190 zł http://allegro.pl/zakwaszacz-nufosalm-l-preparat-antybakteryjny-25-l-i5923950506.html.
      Tam też mam kilka sztuk naturalnego stymulatora wzrostu do sprzedania. Polecam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj