witch

Pług lemken vari opal/variopal

Polecane posty

witch    2

Witam czy ktoś z was drogich kolegów posiada pług lemken vari opal?  Mam problem z kołem podporowym prosiłbym bardzo jak ktoś ma to pisać. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witch    2

lemken variopal mógłbyś podesłać zdjęcia koła podporowego o co chodzi tam z tym łańcuchem tam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Jaki model i jakie kółko podporowe. Co z tego, że variopal, jak 5 będzie miała inne koło jak juwel. Kół tez było kilka rodzajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witch    2

nie ma tabliczki znamionowej juwel to nie variopal  pokaz jak u ciebie wyglada i tyle a nie sie prujesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Dobra nie było tematu. Sam zdjęcia nawet nie wrzuciłeś, nawet modelu pługa, a wymagasz od innych. Zdjęcia nie wrzucę, bo pług zastawiony i nie mam jak zrobić. Łańcuch ogranicza boczne odchylenie koła przy obrocie. Ogólnie ten patent lemkena to niewypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witch    2

poprzedni właściciel mówił ,że zmienił koło na 11 powinno być 10 , będę wymieniał. Nie mam tego łancucha a widziałem na filmikach i nie wiem dokładnie o co to chodzi i sie pytam i czy da ktoś zdjęcie ,bo może samemu to zrobie.

lemken.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Dla mnie wrzucenie fotki jak to jest połączone nie będzie problemem, to samo rozwiązanie bywa we wszystkich wersjach ramy

 

Edit,  @within tak na szybko fotka zrobiona, ale jak sie przyjrzysz to będziesz wiedział  co i jak

koło.JPG

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witch    2
15 minut temu, Pigmei napisał:

Dla mnie wrzucenie fotki jak to jest połączone nie będzie problemem, to samo rozwiązanie bywa we wszystkich wersjach ramy

 

Wrzuć proszę jak najszybciej dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Variopal 9 czyli wersja z najmocniejszą ramą , 4+1 i na ażurach BS 42  

 

     

 

                                                                                                           

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868
Napisano (edytowany)

Z tego co wiem, to w Twoim typie koła łańcuszka nie ma, nawet nie wiem co miałby tam robić. Co najwyżej brakuje tu ostrogi czyli elementu z numerem 37 na schemacie poniżej

 

koło.JPG

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witch    2

Powiesz mi jaki to jest dokładnie lemken variopal? 5 /7 czy jakiś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868
Napisano (edytowany)

Musisz samemu sprawdzić, choćby mierząc ramę. Dane typów znajdziesz przykładowo tu  KLIK

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witch    2

Strona nie działa w odnośniku.  btw dzięki za pomoc cięzko będzie kupić ten ostróg szukalem wszedzie masz może ten ostróg w swoim pługu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868
Napisano (edytowany)

To może zadziała tak, https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiXm_KgzJ_gAhWGhqYKHUHZA0sQFjAAegQIChAC&url=http%3A%2F%2Fwww.kisiel.info%2Fpobierz%2Coffer%2C66_EurOpal_VariOpal_PL.pdf&usg=AOvVaw1qfBglIVCRlQIMEFep-wfR

Plik  zwykły z neta w formacie PDF. ewentualnie w wyszukiwarce google wpisz hasło "lemken variopal pdf"

Tak mam ostrogę lecz inną

 

koło 2.JPG

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez alvaroalvaro78
      Cena 90000zł NETTO. Krajowy od
      1. właściciela a zarazem operatora. Stan bdb. Pracował na 80ha. Konfiguracja :
      - Szerokość robocza 21/18m
      - Zbiornik gł. 3000l + zbiornik na czystą wodę 300l
      - 2xpompa 160-tka
      - Cyrkulacja cieczy
      - Przekładnia zwiększająca prześwit
      - Opony 12.4 R46 rozstaw 180cm
      - Amortyzacja dyszla
      - Stopa podporowa hydrauliczna
      - Boczny rozwadniacz
      - Błotniki
      - Przezroczysta obudowa filtra ułatwia kontrolę zabrudzenia
      - Elektryczne poziomowanie - przesuwanie środka ciężkości
      - Sterownik 7 sekcyjny ME
      - Głowice potrójne Teejet z końcówkami "2"eżektor, "3" eżektor, "4" zwykłe.
       


    • Przez Kuba42877
      Witam czy posiada ktoś ten pług?
      Chciałbym dowiedzieć się o nich opinii i na jaką szerokość orzą.
    • Przez Baldek
      Witam Wszystkich , chciałbym kupić pług obrotowy ,znalazłem kilka ogłoszeń kuhn ,powie mi ktoś czym różni się  kuhn master 120 od kuhn MULTI master 120,121??? Czy polecacie kuhny czy inne marki???
    • Przez ptaszyna
      Witam chciałbym zapytać czy ktoś ma pług Agro Masz z ramieniem do wału, chodzi o pług obrotowy na resorze i to ramię; http://www.agro-masz.eu/index.php?menu=oferta&kategoria=orka&podkategoria=POR&tab=opis. Moja prośba polega na tym by zrobić kilka zdjęć jak to jest zamocowane i podanie kilka wymiarów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj