Polecane posty

jonh    0

Witajcie. Chciałbym się dowiedzieć jaki koszt zrobienia samemu szamba o pojemności 150 tyś litrów. Może znacie firmy produkujące szamba na terenie województwa warmińsko mazurskiego /Podlaskiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dowiedz się czy samemu można zbudować takiego kolosa. Wg mnie będziesz potrzebował atest w razie kontroli. 150 tyś to sporo litrów jak na jeden zbiornik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bernatziom1996
      Planuje budowę obory wolnostanowiskowej rusztowej i zaczynają się schodki jedni mówiła ze lepiej szambo wylewane ale koszt wypożyczenia szalunków bardzo drogi a z bloczka jak projektant mi powiedział że nie wytrzyma, będzie naciągać wodę i nie wytrzyma . Możecie coś poradzić jak najlepiej zrobić aby było dobrze i nie za drogo
    • Przez Arto96
      Witam. Chciałem się spytać czy wykonanie zbiornika na gnojówkę pod płytą gnojową jest w ogóle możliwe i czy jest stosowane ? Mój adaptujący nie chce się zgodzić na takie coś. Chciałem się zapytać czy jest to również dobre zastosowanie ? Czekam na spostrzeżenia.
    • Przez hektor2040
      Koledzy pisze bo chce sie poradzić was na forum, posiadam jedna sztuka bydła i od dawna dawna mam zakopany beton ok 1m3 w ziemi gdzie gnojowica spływa a pozniej jest wypompowywane. Teraz mam taki problem bo wójt zawiadomił inspektora nadzoru budowlanego, że taki oto zbiornik jest tam wkopany. Panowie przyjechali pozagladali mówili, ze to nie ich sprawa tylko musza to sprawdzić bo pismo do nich wpłyneło. Byli i zrobili notatke do swojej dokumentacji. Dzisiaj mi przyszło zawiadomienie o wszczeciu postepowania w sprawie samowolnej budowy zbiornika na gnojówkę. W ciagu 7 dni mam sie wstawić i co mogą mi zrobić i co ja mam robić????
    • Przez FENDTFARMER309LSA
      Witam,
      Czy mógłby mnie ktoś poinstruować jak się włącza beczkę itp. ?
       
      Tzn,
       
      1.Właczyc walek czy pompe itp. ?
      Gdzie jakie wajchy pociagac ?
      Czy moglby ktos to pokazac na fotkach ?
       
      Np.gdzie wlaczyc zasysanie itp ? Pierwsze podlaczamy waz pozniej otwiramy komeri wlaczamy zasysanie ? I jak przy rozlewaniu ?
       
      Pozdrawiam
    • Przez PanJanusz
      Witam, znalazłem ciekawą ofertę na stronie http://szamba-betonowe.org/ . Firma w swojej ofercie ma szamba betonowe, zbiorniki na deszczówkę i gnojowicę. Transport i montaż w całej Polsce. Komplet dokumentów w tym certyfikat i pisemna gwarancja na 5 lat. Zbiorniki o pojemności od 2 do 20 m3 z gotowym otworem na rurę i instrukcją prawidłowego wykopu. Kontakt e-mail kontakt@abc-szambabetonowe.pl Tel:515 360 795

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj