Skocz do zawartości
FENDTFARMER309LSA

Jak załączać beczkowóz ?

Polecane posty

Witam,

Czy mógłby mnie ktoś poinstruować jak się włącza beczkę itp. ?

Tzn,

1.Właczyc walek czy pompe itp. ?

Gdzie jakie wajchy pociagac ?

Czy moglby ktos to pokazac na fotkach ?

Np.gdzie wlaczyc zasysanie itp ? Pierwsze podlaczamy waz pozniej otwiramy komeri wlaczamy zasysanie ? I jak przy rozlewaniu ?post-141856-0-83848100-1424631029.jpgpost-141856-0-83848100-1424631029.jpg

Pozdrawiam

zetor6045    22

ustawiasz pompe na ssanie włączasz wałek otwierasz komore a przy wylewanie przestawiasz dźwignie  w drugą strone żeby pchała powietrze otwierasz komore wlączasz wałek i leci :)

janek82    3

a stane sie cos jak wleci gnojowka do takiego szklanego pojemnika nad pompa?

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil496    39

Tym zbiorniczku przelewowym powinna być kulka, która po jego wypełnieniu powinna się unieść i zamknąć otwór u góry.  Takie zabezpieczenie przed zalaniem kompresora. Aczkolwiek w zbiorniku u góry też powinien być pływak, uniemożliwiający przelanie beczki ale wystarczy że się trochę spieni to wtedy się nie domknie i pójdzie na przelewowy.

Jeśli gnojówka nie została wypluta przez kompresor, to jest wszystko ok ;)

Edytowano przez kamil496

janek82    3

acha dzieki wlasnie nie ma tej kulki jest tylko wziernik na tylnej klapie a z przodu nic nie ma tylko ten szlkany zbiornik kupilem uzywke z niemiec i dlatego pytam

kamil496    39

To spuszczać za każdym razem, to co pociągnie do tego szklanego zbiorniczka i można pracować dalej ;)  

Lecz skoro nie ma żadnego pływaka, i jeśli się zagapisz to ją od razu przelejesz, tak że trzeba pilnować.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bernatziom1996
      Planuje budowę obory wolnostanowiskowej rusztowej i zaczynają się schodki jedni mówiła ze lepiej szambo wylewane ale koszt wypożyczenia szalunków bardzo drogi a z bloczka jak projektant mi powiedział że nie wytrzyma, będzie naciągać wodę i nie wytrzyma . Możecie coś poradzić jak najlepiej zrobić aby było dobrze i nie za drogo
    • Przez guex1
      panowie mam okazje za darmo odbierać gnojowice z ruszt z tuczarni, beczkę mam 10tyś jedyny problem w tym że mam 10 kilometrów na pole od tego miejsca. jest to waszym zdaniem opłacalne? jak daleko można wozić gnojowice żeby było to opłacalne?
    • Przez migacz
      Witam forumowiczów czy ktoś słyszał o takim producencie beczkowozów? Co możecie na ten temat powiedzieć? Lepsze czy gorsze niż Joskin, Meprozet. Jest ktoś kto użytkuje? Ich beczkowozy były na Premierach 2014
    • Przez Arto96
      Witam. Chciałem się spytać czy wykonanie zbiornika na gnojówkę pod płytą gnojową jest w ogóle możliwe i czy jest stosowane ? Mój adaptujący nie chce się zgodzić na takie coś. Chciałem się zapytać czy jest to również dobre zastosowanie ? Czekam na spostrzeżenia.
    • Przez buncol93
      Witam jaki beczkowóz polecicie mi do Ursusa 3512? Chodzi mi głównie o pojemność beczki. Ostatnio ciągałem beczkowóz kolegi o pojemności 4000l na dość grząskiej łące i radził sobie całkiem dobrze. Jak myślicie czy poradził by sobie z większą beczką np 5000l?