Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez ArkadiuszMajewski
      Witajcie. Może ktoś orientuje się za ile sprzedam ten pług (Podlasie). Stan jak na zdjęciach. Chcemy zmienić na jakiś nieobracalny z zabezpieczeniem na kamienie. Będę wdzięczny za pomoc.



    • Przez 22krystianek22
      Witam Panowie jak oceniacie ten pług? Wart swojej ceny? Podobno spawany tylko w jednym miejscu przy 2 skibie. Elementy robocze podobno w dobrym stanie, na wieżyczce luzów nie ma. jutro jadę go obejrzeć na co zwrócić uwagę?  Będzie pracował z renault 133.14
      https://www.otomoto.pl/oferta/rabe-werk-plug-4-skiby-zabezpieczenia-non-stop-3-1-dobry-stan-overum-lemken-ID6zh8c1.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
    • Przez kamil5421
      Sprzedam . plug rabewerk 3+1 na sprezynach,przedlpozki ,stan dobry . cena 6300 do negocjacji . wiecej info priv
       
       

    • Przez sobek112
      Siewnik marki RABE WERK 
      szerokość robocza 4m
      przerobiony pod pracę z agregatem
      cena:10000zł
      Zdjęcia:https://drive.google.com/file/d/12gJ7nPlN886alpExKnGaYt5Of93vakiF/view?usp=sharing
      https://drive.google.com/file/d/1lBxdX9SoFixir_mtJvDZTZ-DYwWcNlzq/view?usp=sharing
      https://drive.google.com/file/d/1l-qr-xW2lUL15b4dy1GQ34JKTrnhiT3v/view?usp=sharing
      Lokalizacja:Łyna
    • Przez keeway
      Witam robil  wycigarke ze stara 66 czy ta wyciagarka ze stara ma wejście na walek wom czy trzeba przerabiać
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v