Skocz do zawartości

Polecane posty

Witajcie. Może ktoś orientuje się za ile sprzedam ten pług (Podlasie). Stan jak na zdjęciach. Chcemy zmienić na jakiś nieobracalny z zabezpieczeniem na kamienie. Będę wdzięczny za pomoc.

post-218816-0-91734900-1506851989_thumb.jpg

post-218816-0-19555100-1506851929_thumb.jpg

post-218816-0-11841500-1506852051_thumb.jpg

Edytowano przez ArkadiuszMajewski

Wiadomość z agroFakt.pl

AlaCapone    4997

Dokładnie, jak napisał kolega wyżej, bo DOBRA reklama dźwignią handlu.

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrek4x4
      Witam może ktoś z was posiada taki zestaw i mógłby się podzielić informacjami na ten temat. pozdrawiam
    • Przez Arek
      Sprzedam pług Unia IBIS 3+1 odkładnica XXL na zabezpieczeniu resorowym nonstop, siłownik liniowania.
      Lemiesze, dłuta i płozy boczne wymienione kilka ha temu.
      W komplecie dwa kroje talerzowe, których nie widać na zdjęciu.
      Powiat łowicki, woj. łódzkie.
      Cena 16500 do negocjacji.
      Tel 607 545 273

• Przez coffey23
      witam mam pytanie jak macie dłuta na trzy otwory to po zużyciu wysuwacie o jeden otwór dłuto czy najpierw obracacie je na drugą strone?
    • Przez ROBERTINHO
      Witam. Mam taką sprawe czy warto kupować kvernelanda 3-skibowego na zabezpieczeniu sprężynowym? Z tym pługiem ma współpracować zetor 5211.
      Gdyby był na resorze to nie zastanawiał bym sie i odrazu bym go kupił tylko mam obawy co do tych sprężyn czy np: podczas suszy nie bedzie to tych korpusów wyciągało na wierzch?
      Prosze panowie doradźcie mi.

A chodzi mi o coś takiego:  

• Przez kopokop
      Jaki byście polecili pług do zetora 10540.Pług ma pracować na lekkich glebach.Ma ładnie kryć i być mało awaryjny.Cena to max 10 tys.Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.