Skocz do zawartości

Polecane posty

michal9393    1

Witam dziś chciałbym sie dowiedzieć jak ustWIĆ ZAWORY W ZETORKU W/W, PONIEWAZ DZIADEK JAK JUZ WCZESNIEJ GDZIES PISAŁEM CIAGNIK SZANUJE DO PEWNEGO STOPNIA, TZN JAK CHODZI TO MA BYC I TYLE, A JA WIEM ZE ZAWORY SA NIE USTAWIONE WGL.;/, I CHCIAŁ bym żebyscie mi opowiedzieli co i jak trzeba robi cbo ja jestem zielony;/, a i sorry za duze litery bo mi sie przez przypadek pykło;/

michal9393    1

nie chyba nie zrozumiałeś , chciałem powoiedziec ze strasznie nierowno chodzi co za tym idzie, jest duzo słabszy;/

, jak by chodził jak zegarek to by było git ale tak to troche nie tego;/

Wiadomość z agroFakt.pl

Przemko    20

To tak kolego, jeżeli Ci się pykło z dużych liter to trzeba było skasować i napisać jeszcze raz, widzę że jesteśmy trochę leniwi. A po 2 drugie jeżeli ciągniczek chodzi to jak mogą być zawory nie ustawione ??

michal9393    1

Przecierz pisze ze strasznie nierowno pracuje, zamiast rownomiernie pykac, to raz ma wysokie a za chwile ma takie niskie ze gasnie;/, to wszystko od zaworow bo wszstko inne ustawione na tip top;p

Zawory mogą nie mieć nic wspólnego tylko regulator obrotów w pompie wtryskowej a szczególnie łożysko igiełkowe

michal9393    1

czyli mowicie ze prawdopodobnie pompa daje w dee;/, jak tam sie dostać??, nie MAJOR!!!! ma 3 cylki;p

Filipoo    14

wymontuj pompe i zawiez do takiego gościa co robi pompy wtryskowe albo do zakładu co robi pompy wtryskowe

seweryn20    575

Nie słyszałem żeby silnik miał nierówne obroty z powodu ustawienia zaworów. Tak jak chłopcy piszą... pompa do pompiarza i prześwietlić regulator. To jest przeważnie powodem balansowania obrotów w c-360. A zawory możesz ustawić. Robi się to profilaktycznie co jakiś czas a nie wtedy gdy ciągnik przestaje chodzić. Takie jest założenie przeglądu co mniej więcej 400-500mtg.

michal9393    1

uuuu a Majorek ma przejechane pewnie duzo wiecej bo nie były ustawiane bodajze od 90roku;/

a gdzie mozna znalezc tzn. pompiarza??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się