Polecane posty

MarcinSp10    0

Witam poszukuje pługa 2 skibowego może ktoś akurat ma do oddania. tylko Warminsko-mazurskie.

Pozdrawiam

AleksanderX    190

Zepsuła mi się obrotówka /znana marka/ wiec wyciagnołem sterego Atlasa no i się zdziwiłem pięknie ora i dużo lzej dla mego osiołka

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomacha001
      Kupię rozrzutnik obornika 6 a 9 ton łańcuchy hakowe lub listwa przykrencane i dyszel na resoże cena do 16 tys województwa Łódzkiego Wielkopolska Pomorskie Warmińsko mazurskiego Kujawsko pomorskiego Mazowieckie pisac na priv lub na nr telefonu 603312799
    • Przez Mati2812820
      Witam, tak jak w tytule, może ktoś ma na zbyciu sprawny rozdzielacz do trolla? Jeśli tak to proszę o kontakt na priv.
    • Przez Miro010
      Witam kupię ciagnik +- 110km kwota jaką dysponuję to 90tys oferty proszę na PW najlepiej z podkarpacia i okolic ale biorę pod uwagę całą Polskę jeśli będzie coś ciekawego Pozdro
    • Przez adam268
      Witam, poszukuje ciągnika fendt farmer 311 lub John deere 6610. Prosiłbym o opinie, a jeśli ktoś ma na sprzedaż to zapraszam do kontaktu
    • Przez mateuszs1993
      Witam,

Poszukuję coś godnego uwagi interesuje mnie c360 3p najlepiej od rolnika lub jakaś alternatywa tego ciągnika.
      Mile widziany tur potrzebuję do gospodarstwa jako średni ciągnik głównie do kosiarki rotacyjnej.

Jestem z województwa łódzkiego na pograniczu ze świętokrzyskim.
      Może ktoś ma coś zdrowego na sprzedanie? 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.