Skocz do zawartości
faofar

Same Roller 70w-Wymiar uszczelniacza zwolnicy

Polecane posty

faofar    0

witam
mam takie pytanko czy ktoś zna może wymiar uszczelniacza na przedniej zwolnicy???
podcieka mi ciut nowy w serwisie 220zł
pomocy! :lol:

antonio8    0

a o ktory Ci chodzi?? chyba nie ten od kola bo on kosztuje wiecej i trudno go dostac poza serwisem

faofar    0

a o ktory Ci chodzi?? chyba nie ten od kola bo on kosztuje wiecej i trudno go dostac poza serwisem

własnie ten od koła B)

Wiadomość z agroFakt.pl

antonio8    0

to i tak tanio ja placilem jesli dobrze pamietam to okolo 340zl.raczej masz podobny jak moj bo ja mam lampka z 2002r. jak go gdzies znajde to moge podac rozmiar.tylko to nie jest zwykly uszczelniacz bo sklada sie z dwoch czesci ktore sa ruchome wzgledem siebie.a i pilnuj stanu oleju w tym kole bo jest jego malo i szybko moze wyleciec i mozna narobic sobie pozniej duzo wiecej kosztow.

Michu7    4

Witam. Mam pytanie do użytkowników Dorado, R2, Rolerów i Lampo. Czy wasze ciągniki mają może chłodnicę oleju przekładniowego? Jestem wkurzony bo w instrukcji obsługi jest ona na zdjęciu a moje nowe Dorado (rok prod 2008) jej niema. Pracowałem dziś długo na WOM-ie i skrzynia robi się niestety gorąca.

sthil007    1

witam

mam takie pytanko czy ktoś zna może wymiar uszczelniacza na przedniej zwolnicy???

podcieka mi ciut nowy w serwisie 220zł

pomocy! :rolleyes:

Zobacz czy jest drożny odpowietrznik i zalej gęściejszym olejem np hipolem u mnie pomogło Jeśli to nie pomorze to trzeba będzie wymienić skąd jesteś tak apropo

Ferdek07    62

Witam. Mam pytanie do użytkowników Dorado, R2, Rolerów i Lampo. Czy wasze ciągniki mają może chłodnicę oleju przekładniowego? Jestem wkurzony bo w instrukcji obsługi jest ona na zdjęciu a moje nowe Dorado (rok prod 2008) jej niema. Pracowałem dziś długo na WOM-ie i skrzynia robi się niestety gorąca.

To co instrukcja do sdf podaje a co jest to są 2 różne sprawy, jakiś idiota to tłumaczył albo sami w sdf ze słownika włsoko-polskiego poprzepisywali, bo jest dużo takich przekłamać i to na ilustracjach!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się