karoleeeq

Podnośnik t25

Polecane posty

karoleeeq    0

Witam dziś  zobaczyłem usterkę w moim władku natomiast zobaczyłem że strasznie sadzi mi olej hydrauliczny z pod korka (z tyłu) do tej pory tak nie było odkręciłem korek i powietrze wybiło strasznie dużo piany było i jak traktor jest odpalony to caly czas leci ten olej. Z góry dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karoleeeq    0
12 godzin temu, t25a1 napisał:

A dolewałeś wcześniej olej.

Niee, już długi czas nie dolewałem ani nie odkręcałem korka usterka pojawiła się z nienacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Sprawdź czy nie pękła rurka odprowadzająca olej ze zbiornika oleju  do pompy hydraulicznej i przy okazji połączenia tej rurki ze zbiornikiem i pompą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karoleeeq    0
28 minut temu, PRIMO napisał:

Sprawdź czy nie pękła rurka odprowadzająca olej ze zbiornika oleju  do pompy hydraulicznej i przy okazji połączenia tej rurki ze zbiornikiem i pompą. 

gdzie ta rurka sie znajduje? mniej wiecej

30 minut temu, PRIMO napisał:

Sprawdź czy nie pękła rurka odprowadzająca olej ze zbiornika oleju  do pompy hydraulicznej i przy okazji połączenia tej rurki ze zbiornikiem i pompą. 

nie mogła pęknąć bo by wogóle nie podnosił a olej sadzi z pod korka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Ta rurka jest z prawej strony i idzie ona od zbiornika obok dźwigni załączania WOM pod pochwą i od dołu jest przykręcona do pompy. 

Tu masz schemat sorry za jakość zdjęcia. 

 

 

1540110790341823768469.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Arasowsky
      Witam! Pomogliście mi już parę razy, więc i tym razem pewnie znajdziecie rozwiązanie mojego problemu. Mam w swoim T25 tura i z tą sekcją jest wszystko ok. Jak podniesie na maksimum to nawet wajha sama odbija do położenia neutralnego. Natomiast z podnośnikiem, czyli drugą sekcją jest taki problem, że od niedawna zauważyłem jak dojdzie podnośnik do samej góry to wyrzuca olej w okolicach pompy.  Ktoś przerabiał taki problem? Co może być tego powodem?
    • Przez El_Polako
      Witam, 
      Po odpaleniu mój T25 od razu wchodzi na maksymalne obroty i jedyna opcja aby go zgasić to odcięcie paliwa lub wyciągnięcie odprężnika. Regulacja cięgnem które idzie do pompy nic nie daje.  Gdzieś natknąłem się na informację, że prawdopodobnie coś się przycięło w pompie wtryskowej. Czy ktoś może orientuje się jaka może być przyczyna i czy jest to skomplikowana naprawa. Z góry dziękuję za pomoc. 
       
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj