Piszczu

Jaki plug?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Uziu92    2666

bys napisał jakie gleby masz, czy płasko czy na giewont musisz się wdrapywać, bo w lekiej glebie na równym 4 ki pociągniesz, a w gorach i na glinie 3 moze pierdzieć.

• Like 1

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

AleksanderX    220
56 minut temu, MF675ursus napisał:

Prosty

No prosta rama to podstawa nie kupuj z krzywą

Edytowano przez AleksanderX

jarecki7745    30
2 godziny temu, AleksanderX napisał:

No prosta rama to podstawa nie kupuj z krzywą

nie do końca kolego krzywa rama w lewo lżej dla ciągnika krzywa w prawo więcej zabiera więc szybciej zaorze .a tak na serio nie ma to jak ktoś założy fajny temat a reszta skomentuje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pala92
      Witam. Jaki polecicie ciągnik zamiast forterry 125? traktor ma pracować z dużą sadzarka do ziemniaków (przy zetorze mam z przodu 700+150kg i pełną sadzarka koła w górę) więc traktor musiał by być dość cięzki, bedzie pracował jeszcze przy sianiu nawozów rozsiewacz ok 1600l przy formowaniu ziemniaków przy kopaniu ziemniaków z duzym kombajnem i będzie również siał zestawem upr-siew. Dodam że może być trochę słabszy tak ok 105-115km
      Zastanawiam się czy najlepszym wyborem nie będzie znowu forterra cl 110? cena podstawa katalogowa ok 175 netto co o tym myslicie?
    • Przez mlodykom1
      Witam wszystkich. Wiem że temat już nie raz  był poruszany ale wiem też że przybywa użytkowników tych maszyn i dlatego pytam jaki waszym zdaniem byłby dobry rozrzutnik? Na uwadze mam  takie firmy jak Alima, Dafagro, Pronar czy też Ursus. Miałem 3  lata temu na testach Alime wrażenia pozytywne. Ciągnik o mocy 110 km myślałem o rozrzutce 9-10 ton. Waszym zdaniem lepszy jest rozrzutnik na jednej osi(na dużych kołach), czy na tandemie? Z góry dziękuje za wypowiedzi 
    • Przez mieszko12k
      Witam. Potrzebuję rady jakie orientacyjne proporcje dać piachu, żwiru i cementu na płytę pod silos? Ma to być beton B25 pod silos 20t lejowy. Czy można wylać jednolitą płytę pod dwa silosy czy muszą być dwie oddzielne?
    • Przez MarcinNH
      Witam powiedzcie mi jaki kupić/zrobić  obciaznik tzn ile kg do same 90 KM , będzie wisiał na przednim tuzie. Potrzebny do agregatu uprawowo siewnego i do pluga, Teraz mam jakieś 150 kg fabrycznych obciaznik ale to stanowczo za mało 
    • Przez jonh
      Witajcie.Jaki tur polecacie do Zetora 5211? Interesuje mnie też jego montaż jak to wygląda, mile widziane fotki montażu tura. Pozdrawiam. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.