Skocz do zawartości
Piszczu

Jaki plug?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Uziu92    2347

bys napisał jakie gleby masz, czy płasko czy na giewont musisz się wdrapywać, bo w lekiej glebie na równym 4 ki pociągniesz, a w gorach i na glinie 3 moze pierdzieć.

• Like 1

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

AleksanderX    173
56 minut temu, MF675ursus napisał:

Prosty

No prosta rama to podstawa nie kupuj z krzywą

Edytowano przez AleksanderX

jarecki7745    29
2 godziny temu, AleksanderX napisał:

No prosta rama to podstawa nie kupuj z krzywą

nie do końca kolego krzywa rama w lewo lżej dla ciągnika krzywa w prawo więcej zabiera więc szybciej zaorze .a tak na serio nie ma to jak ktoś założy fajny temat a reszta skomentuje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bambi14
      Witam, jaki jest potrzebny zaczep gorny do ciagnika zeby zaczepiac opryskiwacz 2 tys litrow? nie wiem jaki jest nacisk takiego opryskiwacza, aktualnie mam automatyczny na poduszkach amortyzujacych (taki jak w hl z tylu) to podejrzewam ze wcale sie do tego nie nadaje, czy taki z linku wystarczy? rockingery troche drogie na moje potrzeby...
      https://allegro.pl/hak-zaczepu-transportowego-mf-255-ursus-c-385-zeto-i5889031699.html
    • Przez piotr_79
      Witam,
      proszę o pomoc szczególna prośba do osób które używały/używają te modele (ja tylko anna i bolko)
      Który kombajn jest lepszy LK 650 czy SL750 chcę zmienic obecny kombajn na jeden z tych modeli.
      Chyba że macie jakieś inne propozycje w tej półce.
      Jeśli można 2-3 zdania komentarza dlaczego taki model wg Was jest lepszy.
    • Przez jm126
      Witam.  To moj pierwszy wpis wiec prosze o wyrozumialosc.  Otoz mam taki problem.  W jaki sposob mozna zaorac pole o ksztalcie trapezu o jednym boku prostopadlym do podstawy w jak najbardziej ekonomiczny sposob bez pustych przejazdow.  Ciagnik do operacji to c 360 z plugiem unia grudziadz trzy skiby. Dodaje fotke pola do wgladu

• Przez DawidBaran
      Witam przymierzam się do kupna ciągnika w przedziale mocy 70-95. Ciągnik chce kupić nowy używany nie wchodzi w grę. W gospodarstwie pracuje ursus 3512 Zetor forterra 115 i MTZ(który został sprzedany i szukam coś na jego miejsce). Podzielcie się swoimi opiniami na temat ciągników w tym przedziale mocy. Posiadacie takie?
    • Przez vailus
      Witam. Przeglądam ofertę ze strona y sklep dla rolnika i jestem zdecydowany zakupić tam po sezonie kompletna hydraulike do tura w zetor 8045. Ale mam kilka pytań odnośnie wyboru rozdzielacza w tym zestawie, gdyż zamierzam sobie odrazu pociągnąć dodatkowe wyjścia na tył ciągnika. Rozdzielacz będzie napewno na dzwignie. 1. Do tura będą szły 2 sekcje na siłowniki dwustronnego działania. Pierwsza na podnoszenie całych ramion, a druga na manewrowanie łyżka. Dodatkowe dwie sekcje chciałbym puścić na tył ciągnika. I teraz pojawia się pytanie. W ofercie sklepu są rozdzielacze z wybraną sekcja pływająca, nurnikowa i zatrzaskiem. W jakiej ilości i jakie te sekcje wybrać? Dodam że w przyszłości ciągnik będzie pracowal z prasa zwijajaca typu jd 550 lub coś podobnego (zależy od stanu, jak to w używanych prasach). 2. Poprzedni właściciel podłączył za pomocą zwykłego trójnika wyjście na podnoszenie ramion tura do góry, biorąc zasilanie z wyjścia hydraulicznego z tyłu (są tam siłowniki jednostronnego działania które wymienię na dwustronne) . Myślę żeby tam wstawić zawór trójdrożny zamiast tego trójnika i poprowadzić zasilanie na nowy rozdzielacz. Czy powrót z tego rozdzielacza można skierować do korka wlewu oleju do skrzyni? Czy może jest jakieś inne rozwiązanie jak podłączyć dodatkowy rozdzielacz? 3. Czy ta liczba wyjść hydraulicznych jest optymalna żeby później myśleć o podłączeniu tego do prasy zwijajacej? Chciałbym sobie to naszykowalem już na gotowe i nie bawić się w ponowne przeróbki w niedalekiej przyszłości, więc dlatego wolę zrobić wszystko na gotowe już teraz. Dziękuję i pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.