dacjan123

Claas Lexion 460

Polecane posty

dacjan123    16
Witam mam pytanie czy ktoś mial taki problem z lexionem ze po odpaleniu zaraz kombajn gasł i wysfietla sie kimunikat ze zadziałał zespół ostrzegawczy silnika i wysfietla ikone ze jest maly poziom oleju w hydrostacie a olej jest zaczelo sie pierwsze raz za jakis czas tak dziac ze mi zgasł ale odpalilem i dalej kosilem a teraz juz jest tak ze odpali i odrazu gaśnie
  • Haha 1

michalek4040    55
2 godziny temu, dacjan123 napisał:

Witam mam pytanie czy ktoś mial taki problem z lexionem ze po odpaleniu zaraz kombajn gasł i wysfietla sie kimunikat ze zadziałał zespół ostrzegawczy silnika i wysfietla ikone ze jest maly poziom oleju w hydrostacie a olej jest zaczelo sie pierwsze raz za jakis czas tak dziac ze mi zgasł ale odpalilem i dalej kosilem a teraz juz jest tak ze odpali i odrazu gaśnie

Mi sie zazwyczaj cos "wyswietla" takze nie pomoge

sebe1033    176

to może czujnik poziomu oleju siada jakby był na dwa piny to można pokombinować odłączyć czy zewrzeć dla sprawdzenia czy to to jak więcej to już nie sprawdzisz go 

Wiadomość z agroFakt.pl

dacjan123    16
Jest na dwa piny ale jak go odlacze czy tez zlacze to jest dalej to samo bedzie chyba szukac jakiegos fachowca moze ktos zna okolice Nysy opolskie

kamil2778    8

idz po nitce do klebka, jak nie czujnik to moze kabel przetarty, albo przerwany. Najlepiej znajdz druga strone tego kabla od czujnika sprawdz czy jest drozny. Do tego nie trzeba doktoratu z elektroniki. No chyba ze jestes kompletnie zielony w tym temacie to szukaj szpeca.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wzdowian
      Witam
      Mam taki problem a mianowicie jak jade to zaswieca mi sie kontrolka wykrzyknika i stop na tablicy rozdzielczej i jeszcze pika sygnał, dodam że na postoju kontrolki gasną. Na zimnym oleju kontrolki świecą długo  ale jak się ciągnik rozgrzeje to piknie czasami trzy razy i się wyłączy albo i krócej od czasu do czasu. Dodam że do końca poprzedniego sezonu nic się nie działo dopiero po zimie. Olej i Filtry wymienione w tamtym roku w serwisie.
    • Przez Mati100
      Witam. Jestem nowy na forum. Chciał bym się dowiedzieć coś o prasie claas variant 380 bez noży. Uwagi, opinie, awaryjność i na co zwracać uwagę przy kupnie, oraz czy 100 koni wystarczy do tej prasy. Z góry dziękuję.
    • Przez Marcin9908
      Witam, posiadam ciągnik CLAAS AXOS 340 CX. Jest w nim płyn chłodzący CLAAS Agri-cool. Czy można zmieszać go z innym płynem, np. K2 Kuler lub innym. Jest on zielony i czy przy wyborze brać to pod uwagę?. Z góry dziękuję za odpowiedzi
    • Przez LukmenTV
      chciałbym się dowiedzieć jak ustawić CIS w claasie arion 630 aby spowrotem po zatrzymaniu sie wracał do zadanego biegu. ustawiłem podstawowy bieg C2, jadę przełączam biegi az do D6 i po zatrzymaniu wraca mi tylko do D1 a nie C2. z D1 ciężko jest ruszyć i za kazdym razem musze klikać biegami w dół. nie mam pojęcia juz jak to ustawić. wchodziłem w kazdy folder na wyświetlaczu i nigdzie nie ma nic aby to ustawić.
    • Przez Miro010
      kupię klamkę drzwi lub samą wkładkę zamka do claas ares pozdro
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj