koper88

Jcb 531 70 problem z elektryką

Polecane posty

koper88    59
Panowie i panie! Mam problem z ładowarką. Po odpaleniu wszystko działa jak należy, silnik normalnie łapie temperaturę a po włączeniu jakiegokolwiek odbiornika prądu tj. świateł bądź dmuchawy wskaźnik temperatury idzie na Max i piszczy tak jakby się gotowało. Po wyłączeniu wszystko wraca do normy. Wymieniony został czujnik temperatury ale to nic nie dało. Serwis twierdzi że do wymiany jest jakiś komp albo tablica wskaźników za około 3000zl ale jakoś sceptycznie podchodzę do ich diagnozy. Ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2420
gdzies sie robi zwarcie idzie prad na mase jak wlaczysz inny idbiornik. poszukaj dobrego elektryka

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Claus
      Konieczne jest określenie, który kombajn kupić. Dlatego chcę zapytać tych, którzy pracowali przy takich kombajnach. Jakie są ich zalety i wady? Jaka jest wydajność?Czy IHC531 ma drugi bęben (podobny do zdjęcia)?

    • Przez Ducatex
      Witam mam dylemat jaki traktor wybrac fenda czy fastraca pod maszyne do prac lesnych  
    • Przez ŻBKIU1999
      Mam problem ze wskaźnikiem paliwa w JCB 531/70 . Wskaźnik pokazuje ze zbiornik jest cały czas pełny .  
    • Przez wpz
      Witam posiadaczy ładowarek jcb.Poda mi ktoś jakie są zalecane oleje i pojemności od mostów poprzez hydraulikę i na silniku kończąc w modelu jcb 536-60 agri rok 2011 silnik jcb 444.Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez wdrew
      Witam.
      Interesuje mnie ładowarka jcb 527-55, proszę o opinię czy sprzęt jest wart uwagi...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj