Polecane posty

kangur95    1
Witam wszystkich, moze ktos mi opowie jak bezpiecznie i dobrze odpowietrzyc massey Ferguson 6270, oczywiscie chodzi o uklad paliwowy ? Z gory dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Karol5211
      czy wie ktoś jak sie odpowietrza hamulce w mf 3070???
      z góry dziękuje
    • Przez robigal
      Witam
      Posiadam od niedawana MF'a 3095, jak postoi dłużej bez odpalania (ok. dwóch tygodni) to się zapowietrza sprzęgło.
      Co może być przyczyną i jak usunąć tą usterkę ?.
    • Przez mf3655e
      Witam,po rozpolowieniu ciagnika i wymianie filtra i oleju nie mam klopoty ze sprzeglem jest puste nawet po odpaleniu ciagnika i prubach odpowietrzenia nadal nic,dodam ze cisnienie jest bardzo slabe w przewodach wychodzacych od pompki i w odpowietrznikach tez tylko kapie olej i cisnienia nie ma,wspomaganie dziala dobrze i chydraulika tez ok,tyko biegi nie dzialaja i sprzeglo,dodam ze w ciagniku byly wymieniane widelki od biegow A i B,a moze po prostu nie znalazlem odpowiedniego odpowietrznika bo robie to pierwszy raz a ciagnik mam dopiero rok,
       
      Jesli ktos moze to bede bardzo wdzieczny za jakakolwiek pomoc
    • Przez JohnDeere1075
      Witam. Mam problem z wysuwaniem i zsuwaniem motowideł. Prawdopodobnie zapowietrzył się układ. W jaki sposób można go odpowietrzyć? Zwykłe popuszczenie sróby nie wystarcza bo siłowniki są połączone krzyżowo. POMÓŻCIE BO SEZON NIEDŁUGO CZAS ZACZĄĆ A TU KOMBAJN NIE SPRAWNY.
    • Przez ursusikc330m
      Wczoraj jak kosiłem zabrakło mi paliwa,wlałem około 40 litrów i jest problem z jego odpowietrzeniem na krótko jak podłącze to się odpowietrzy a jak podłącze przewód od zbiornika to się zapowietrza niech mi ktoś coś doradzi.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj