eela

Ladowacz Quicke 970 problem z elektryka

Polecane posty

eela    0

Witam

Mam problem z ladowaczem czołowym firmy Quicke 970.  Jet on zamontowany na Case MX80C.  Podczas mycia ciagnika prawdopodobnie nastąpiło zwarcie i spaliła się puszka od sterowników(Tak stwierdzili fachowcy). Sterowniki są z firmy Walvoil, nie można ich nigdzie dostać oraz nieda się naprawić.

Wiec w związku z tym poszukuję kogos kto by założył mi całą "instalacje" do tego tura od nowa. 

Przesyłam fotki tego sterownika a tura podeślę później. 

20180606_171059.jpg

20180606_171012.jpg

20180606_171049.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez farmers99
      Ładowacz na tył ciągnika do przewozu bel,po co wizic turem jak można tym i szybciej,zapinasz do mf255 i śmigasz.
    • Przez dabroch8
      Witam.
       
       
      Parę miesięcy temu kupiliśmy tura do ursusa c-385.Bardzo słabo podnosił i miał straszne drgania.Dziś wymieniliśmy pompę hydrauliczna.Szybciej podnosi ale nadal ma straszne drgania nie wiem jaka jest tego przyczyna prosił bym o jakieś rady może ktoś miał już taki problem.
       
      Z góry dzięki i pozdrawiam.
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkich. Słyszał ktoś o ładowaczu czołowym MAXI-ROL? Jak się sprawuje, jakie wykonanie?
    • Przez Mariusz90
      Chodzi mi o te zaślepki na ramie,czarne.Zgubiłem sztuke i pasowało by kupić,tylko nie wiem gdzie no i orientacyjny koszt.He i czy ktoś już bawił się taką "kosmetyką",niby nic ale lipnie wygląda...
    • Przez tata1
      Witam
      Stoję przed zakupem ładowacza, oglądam tu i ówdzie.
      Co jest grane, ładowacz Agrimet CX16, a Hydramet Xtreme1 - są identyczne?
      Czyżby Agrimet robił dla Hydrametu te Xtreme?
      Bo chyba nie odwrotnie, przecież Agrimet tańszy. Porównywałem na żywo i nie ma róznicy.
      Chyba nie skopowali jedni od drugich, bo były by minimalne różnice. A poza tym były by problemy prawne zaraz.
       
      Co o tym sądzicie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj