Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
morales    0
Napisano (edytowany)

witam,

całkowicie już zgłupiałem przy tej maszynie, zacznę od początku. pewnego pięknego dnia podłączałem do t25 nową przyczepę, w której zrobiłem całą elektrykę (nowe światła, wiązki przewodów) i pozostało ją tylko połączyć z ciągnikiem. wszystko było w porządku do momentu, w którym podłączyłem wtyczkę idącą z przyczepy do traktora. prawdopodobnie źle podłączyłem przewód idący od świateł stop z przyczepki do gniazda w traktorze (podłączyłem go do środkowego bolca w gnieździe). utraciłem w tym momencie światła stop w traktorze jak i w przyczepie. po odłączeniu wtyczki z przyczepy do traktora jest to samo, brak świateł stop w ciągniku oraz zauważyłem również, że po wyłączeniu w kabinie świateł mijania przy włączonym traktorze, one cały czas świecą, nie reagują na wyłączenie przycisku w kabinie.

co się mogło stać? odłączyłem przełącznik świateł stopu (ten który jest pod traktorem, załącza się go naciśnięciem pedału hamulca) i połączyłem na krótko, światła stopu zaświeciły. postanowiłem wymienić przełącznik na nowy, pomyślałem, że może się uszkodził. zamontowałem nowy przełącznik, światła stop zaczęły działać, wszystko było ok do momentu włączenia świateł mijania przy wyłączonym silniku. stało się to samo, brak świateł stopu ... nie mam już żadnego pomysłu co robić dalej. co się mogło stać? bezpieczniki całe, nie przepalone.

bardzo proszę o pomoc, bo skończyły mi się pomysły. o co tu chodzi?

pozdrawiam

Edytowano przez morales

zadzwoń po elektryka co ludzie na forum mogą ci powiedzieć jeśli nie widzą tego na żywo, agrofoto to nie wyrocznia

zbyszekbrzuze    212
Jedna rzecz że masz coś źle popodłączane. Poszukaj nawet na Agrofoto schematu podłączenia gniazda i wtyczki.

KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Wiadomość z agroFakt.pl

radio19966    16

skoro po załączeniu świateł pozycyjnych w traktorze pali ci czujnik stopu to przyczyny zwarcia szukał bym w lampie (ciekawe czy nie przepaliła się żarówka 2 włóknowa i włókna nie zwarły się do kupy) a podłączenie przyczepy uznał bym za zbieg okoliczności  dodatkowo w T25 na 5 bolcu z tego co pamiętam jest stały + a na pinie  2 gniazda przyczepy sygnał dzwiękowy 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek8111
      Witam. Dzisiaj po wymianie oleju w fendt farmer 312 z 1992 roku nie chce zgasnąć kontrolka skrzyni.Filtr wymieniony ,podlany olejem.Olej zalałem fusch Gear LS sae 90.Wcześniej przy niskich obrotach silnika zapalała się kontrolka od ciśnienia skrzyni.Mierzyłem na punkcie przy filtrze i rozgrzanym oleju to było około 12 barów przy 1000 obrotów na silniku.Natomiast ciśnienie w miejscu czujnika przy stopniach było około 0.2 bara .Proszę o pomoc jak odpowietrzyć pompę czy może cały układ czy konieczna będzie wymiana pompy(oby nie,bo remont to chyba będzie słono kosztował).Pozdrawiam.
    • Przez DeutzFahrAgroplus85
      Pomocy.

Posiadam od niedawna ciągnik Deutz Fahr Agroplus85 z rocznika 2000 typ D11S. 
      Problem polega na tym, że nie ma mocy i kopci na czarno. 
      Zrobione zostały wtryski, uszczelniony kolektor dolotowy i intercooler, a problem nie zniknął. Turbo Ok. 
      Spotkał się ktoś z was z takim problemem? Bądź ma jakiś pomysł? 
    • Przez dajmen41
      Witam posiadam mb trac 800 z instalacją 1 obwodową oraz 2 obwodową  natomiast nie mam powietrza na 1 obwodowej(2 obwod nie sprawdzalem) a  moja przyczepa jest 1 obwodowa co mam zrobić by powietrze dotarło do złącza. Dodam ze ciśnienie z kompresora idzie 8 bar .

• Przez karoleeeq
      Witam dziś  zobaczyłem usterkę w moim władku natomiast zobaczyłem że strasznie sadzi mi olej hydrauliczny z pod korka (z tyłu) do tej pory tak nie było odkręciłem korek i powietrze wybiło strasznie dużo piany było i jak traktor jest odpalony to caly czas leci ten olej. Z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez jack1234567891
      Witam, mam problem z ciągnikiem MF3340s. rano po odpaleniu nie ma wspomagania kierownicy dopiero jak odpalę jeszcze raz i trochę przegazuję to zaczyna powoli się pojawiać. Czy wiecie może jaka jest przyczyna?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.