Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
MarcinWoos    9

Witam posiadam taki problem ze podnosnik po zgaszeniu silnika opada, prawdopodobnie z powodu niskiego stanu oleju moje pytanie jest takie gdzie jest bagnet lub cos innego zeby sprawdzic poziom oleju I jaki olej dolac? Wybaczcie ze zadaje takie pytania ale jestem zielony w tej dziedzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocznik ? z tym opadaniem to nie stan oleju ma wplyw

niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinWoos    9

2016r widze maly wyciek jest zewnetrzny, dolalem oleju 5l I nic sie nie zmienilo, jak podniose maszyne to opuszcza I podnosi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś się z rozdzielaczem dzieje


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sthranislaw
      http://www.gielda.ag...x-70-o2873.html
      Zastanawiam się czy nie sprzedać swojej 360 i kupić taki ciągnik założył bym mu tura i mógłbym wyciągać obornik z mojej obory (wysokość obory). Myślałem także żeby nim nakładać obornik na rozrzutnik (metal fach 6 t). Inne prace ? Raczej pomoc dla mojej proximy 100 koników. Czyli opryskiwacz, brony siewnik stary poznaniak, myślałem o miniładowarce jednak ładowarka nie dostanie do rozrzutnika tak wiec czyszczenie z mojej głębokiej ściółce byłby oki. Proxa też ma tura jednak jest za wysoki żeby czyścić nim oborę dla młodzieży
    • Przez PanJoker
      Koledzy, mam do Was takie pytanie. Mam pług Agrolux MRSD I mam problem z ustawieniem. Ponieważ gdy go ustawię tak jak niby miałby być ustawiony to tył ciągnika ściąga mi zaoranei i wycierają się płozy. A gdy próbuję ustawić go tak jak miało by być prawidłowo to pierwsza skiba mi nie dorzuca. I moje pytanie jest takie, czy ten gruby płaskownik musi być w linii prostej? Czy może być tak na ukos jak jest teraz lub nawet bardziej?? I czy szerokość ciągnika ma jakieś znaczenie, tzn czy ciągnik może być za szeroki do danego pługa?
    • Przez Tuning221
      Witam, kupiłem pług Fiskars(agrolux/overum) nowego typu, szukam i szukam na internecie i nigdzie nic takiego nie ma ! kiedyś znalazłem jedynie Massey fergusona, który miał niemalże identycznie rozwiązane zabezpieczenia i budowę(o MF nie ma mowy na tabliczce czy naklejkach).
       
      Jezeli wiecie co kolwiek o tym pługu(jak orze, jak z czesciami, od czego czesci pasują,jak to ogolnie wyglada) to prosze o informacje poniżej
       
      Załączam jeszcze zdjęcia mojego pługa.



    • Przez tomeq
      Witam!
       
      Zwracam się z prośbą do wszystkich użytkowników ww ciągnika. Interesują mnie opinie, awarie jakie się wam przytrafiły i czy ogólnie kupilibyście go drugi raz.
    • Gość
      Przez Gość
      Cześć,
       
      Pług przewraca płynnie ale po obrocie do śruby ograniczającej podczas pracy pługa w ziemi cofa się lekko siłownik nie dogniatając do śruby i pług się nieznacznie przechyla. Efekt pogarsza się z czasem wykonywania orki ( nagrzany olej ?) do 2 godzin pracy jest znoście powyżej przewraca się trochę bardziej (około 2 centymetry od śruby) i dochodzi kolejny problem. W chwili próby obrotu siłownik zamiast się chować wykonuje lekkie pchnięcie w kierunku śruby ograniczającej i zatrzymuje. Nie występuje to za każdym razem ale zdarza się, za drugim lub trzecim pociągnięciem za wajchę w ciągniku przewraca normalnie. Czy przyczyną jest zużycie "kostki" ? Może znacie jakiś zakład który regeneruje takie rzeczy wysyłkowo?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj