Skocz do zawartości

Polecane posty

sthranislaw    0
Napisano (edytowany)

http://www.gielda.ag...x-70-o2873.html

Zastanawiam się czy nie sprzedać swojej 360 i kupić taki ciągnik założył bym mu tura i mógłbym wyciągać obornik z mojej obory (wysokość obory). Myślałem także żeby nim nakładać obornik na rozrzutnik (metal fach 6 t). Inne prace ? Raczej pomoc dla mojej proximy 100 koników. Czyli opryskiwacz, brony siewnik stary poznaniak, myślałem o miniładowarce jednak ładowarka nie dostanie do rozrzutnika tak wiec czyszczenie z mojej głębokiej ściółce byłby oki. Proxa też ma tura jednak jest za wysoki żeby czyścić nim oborę dla młodzieży

Edytowano przez sthranislaw

Wiadomość z agroFakt.pl

sthranislaw    0

@Ferdek dokładnie z kabiną nic nie wejdzie

@rolniku też mi się wydawało śmieszna cena ale wolałbym już sprzedać moje dwie 60 za tą jedna :)

Przems98    3

zadzwoń zobaczysz że odbierze koleś i nie będzie o niczym wiedział.

gdyby to była prawda to już by go niebyło

TheBociek1996    515

Już był temat o tym ciągniku z aukcji i też cena wydaje mi się podejrzana. Dziwie się że jeszcze nie poszedł za tą cenę, a na giełdzie jest już długo.

Wiem, że nic nie wiem.

rucin    2

ja pisałem maila do podobnego ogłoszenia to dostałem odp ze musze wysłac im pieniązki oni zaksieguja wpłate i zaczna szykowac papiey i transport tak wiec wole nie probawac na tym forum był poruszony temat osoba wysłała pieniadze a maszyny nie ma do dnia dzisiejszego

sthranislaw    0

dzięki też tak myślałem ale cóż super by było nawet bym zamienił dwie 360 na jeden taki :) zwłaszcza że i ma wspomaganie 4x4 i lepiej by sie zachowywał z turem co innego c360 trzeba by było założyć wspomaganie do 60 to też koszt a mini nawet najtańsza gdzieś ok 16 tys. a i tak by nie rozwiązała moich problemów (nie dostanie do rozrzutnika)

rucin    2

to kup jakiegoś mtz kabine zdejmiesz tez ma 4x4 i 82 km

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez osibuhaj
      Witam mam problem z Deutz Agrofarm420 profilajne brak rewersu do tyłu a do przodu jest ok!Dodam jeszcze że olej wycieka pomiędzy silnikiem a skrzynią! 
    • Przez Karol123456
      Witam,
      Mam pytanie odnośnie poprawnego wyregulowania sprzęgła w ciągniku deutz dx85. Mianowicie, po wymianie tarczy oraz regulacji łapek zjechałem ciągnik. Okazało się, że aby ciągnik poprawnie wysprzęglał trzeba podciągnąć sprzęgło na maxa (a i tak sprzęgło "bierze" nisko). Moje pytanie: Czy w trakcie zużywania tarczy sprzęgło należy podciągać (w moim przypadku niemożliwe), czy popuszczać? A może jak tarcza będzie cieńsza to w moim przypadku w przyszłości nie będę mógł wysprzęglić?
    • Przez Radan
      Witam.
      Szukam małego nieskomplikowanego ciągnika w przedziale 70 - 100 KM.
      Ważne aby ze złożoną ramą ochronną miał max 210cm wysokości całkowitej.
      Szerokość jest nie istotna.
      Zastosowanie jako ciągnik ogrodniczy do prac lekkich, czasem transport.
      Zastanawiałem się na DF Agrolux 75.
      Jeśli ktoś ma inne propozycję to jestem zainteresowany.

Pozdrawiam
    • Przez zimrex
      Witam serdecznie potrzebuje opinii o prasach deutz fahr dokładnie mi chodzi o ten model deutz fahr 4.60 mogą być również inne modele pisać wszystko co sądzicie o nich 
    • Przez mateusz7745
      Witam mam zablokowany 4 bieg w deutzu agrotronie rok ciągnika to 1998 ktoś podpowie jak to odblokować, czy dam radę sam czy trzeba mechanika