-
Podobna zawartość
-
Przez Zefirekk
Cześć pilnie proszę o pomoc ponieważ niedawno kupiłem beczkowóz Pomot 5000l ze szklanym wskaźnikiem (chodzi o rurkę).Kiedy pompuje do beczki robi się duża piana z gnojowicy , gdy wyłączę pompę zaczyna znikać. Czym jest to spowodowane ?? Proszę szybko o odpowiedź!!
-
Przez zetek123
Koledzy pomóżcie. Mam problem z pompą od beczkowozy, mianowicie kilka dni temu podczas pompowania pękła łopatka i zablokowała pompę, aż zadusiło ciągnik. Po rozebraniu i wymianie łopatek na nowe pompa wcale nie chce ciągnąć. Jaka może być przyczyna, czy nowe łopatki muszą się dotrzeć, czy coś pękło?
-
Przez oaxis3333
witam posiadam beczkowóż na spółkę zakupiony przez rodziców sąsiada i moich teraz ten sąsiad nie chce mi go dac do uzytku bo mówi ze moze jedynie go odkupic albo odsprzedac bo nie chce spółek co zrobic aby on mi go wydał do użytku bo sam uzywa go
-

Rekomendowane odpowiedzi
Sprzedam kaczki biegusy indyjskie
Kubota M125 GX III
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się