Skocz do zawartości
milki57

Unia Ibis LS czy XMS

Polecane posty

milki57    0

Witam serdecznie,

Stoję przed wyborem pługa obracanego Unia Ibis LS lub Ibis XMS. Oba pługi na długich odkładniach, konfiguracja 3+1 z hydraulicznym ramieniem do wału. Według sprzedawcy, LS ma lepszą wieżyczkę, jednak XMS jest od niego 100kg cięższy. Czy ktoś mógłby mi doradzić, którą wersję wybrać? Czy ktoś mógłby wskazać jakieś praktyczne różnice? A może ktoś korzystał z którejś wersji?

MADER12    1

Osobiście odrzuciłbym oba. Z tego co się orientowałem, nikt nie był w pełni zadowolony z pługa Unii. Szukałem obracanej trójki i praktycznie na wstępie odrzuciłem te pługi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marco007
      Witam. Zakupiłem prasę jak w temacie i nie działa mi w niej owijanie siatką. Chodzi o to że ten siłownik elektryczny który odpowiada za rozpoczecie i chyba za zakończenie owijania ma ucięte dwa kabelki i nie wiem jak to wszystko podłączyć aby zadziałało. Ma ktoś doświadczenie w tej prasie?? Mogę zamieścić zdjęcia jeżeli to komuś coś pomoże.
    • Przez Kondzio342
      Witam. Panowie zakupilem wapno 27ton. Wszystko super wapno weglanowe. Tylko nie ma czym go wysiac. po badaniach wyszlo ze zienie bardzo zakwaszone i wyliczyli doradcy okolo 5 ton na ha? Czy moge to rozrzucic rozrzutnikiem? To jedno dwa czy 5 ton na ha to dawka ok. Przy kwasowosci ponizej 5 czasami grubo ponizej 5?
    • Przez zielo0ony
      Witam serdecznie, 
      Przejrzałem nasze forum w poszukiwaniu opinii na temat traktorów wyższej mocy. Niestety nic sensownego nie znalazłem i w związku z tym postanowiłem założyć osobny temat. 
      Chciałbym aby każdy kto wie coś na ten temat się wypowiedział.
      Mamy do porównania Claas ARION, AXION oraz John Deere 7430 7530 lub 7720 7820.

• Przez RyszarsSkow
      Dzień dobry, jestem właścicielem 8 hektarowego gospodarstwa ze starą chlewnią na około 25 loch i tuczarnią na 450 tuczników. Zastanawiam się nad rozpoczęciem hodowli świń, ale 8 ha jakie posiadam nie przekonują mnie do startu z taką hodowlą bo musiałbym dokupywać dużo zboża. Zastanawiam się czy wtedy będzie to w ogóle opłacalne, czy lepiej zacząć tucz kontraktowy na około 350 tuczników? Czy ktoś może napisać coś więcej o tuczu kontraktowym?
    • Przez Robson11
      Witam mam takie pytanie może ktoś mi pomoże . Od czego zależy czy dana nieruchomość przeznaczona do dzierżawy pójdzie na przetarg ograniczony licytacyjny a czy na ograniczony ofertowy ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.