milki57

Unia Ibis LS czy XMS

Polecane posty

milki57    0

Witam serdecznie,

Stoję przed wyborem pługa obracanego Unia Ibis LS lub Ibis XMS. Oba pługi na długich odkładniach, konfiguracja 3+1 z hydraulicznym ramieniem do wału. Według sprzedawcy, LS ma lepszą wieżyczkę, jednak XMS jest od niego 100kg cięższy. Czy ktoś mógłby mi doradzić, którą wersję wybrać? Czy ktoś mógłby wskazać jakieś praktyczne różnice? A może ktoś korzystał z którejś wersji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADER12    1

Osobiście odrzuciłbym oba. Z tego co się orientowałem, nikt nie był w pełni zadowolony z pługa Unii. Szukałem obracanej trójki i praktycznie na wstępie odrzuciłem te pługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ZetorPower
      Witam Pany mam pytanie jest do kupienia agregat unia ares tl drive z hydropakiem ale nie mam pojęcia jak taki wał oponowy poradzi sobie w uprawie i siewie po orce centralnie po orce lub wstepnie przebronowane ciezkimi bronami na rędzinie lub glinie no i troche na normalnych glebach  rozwali to troche bryły czy opony za miekkie są?? własciciel pracował nim na lekkich glebach to mówi że malina 
    • Przez Arek84
      Jak w temacie, poszukuję agregatu unia kombi 3,7 m rozkładany hydrauliczne  rozważę  każdą propozycje najlepiej nie malowany w oryginale i w obrębie tarnowa, krakowa,  katowic i kielc.
    • Przez norbi9032
      Witam stoję przed zakupem zestawu uprawowo siewnego (Unia cerse z wałem packera + poznaniak 500/3D lub podobny zestaw z AGRO MASZ-u)
      Który zestaw był by lepszy.? Wady i zalety? I może orientuje się ktoś jak wychodzą cenowo.?
    • Przez Michal984
      Witam szukam pługa unia tur 4+1 na sprężynach lub resorach. Bardzo pilne!
    • Przez Kuba284
      Witam
      Który rozsiewacz będzie lepszy? 
      Sipma rn100 boryna czy może unia mx 850
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj