milki57

Unia Ibis LS czy XMS

Polecane posty

milki57    0

Witam serdecznie,

Stoję przed wyborem pługa obracanego Unia Ibis LS lub Ibis XMS. Oba pługi na długich odkładniach, konfiguracja 3+1 z hydraulicznym ramieniem do wału. Według sprzedawcy, LS ma lepszą wieżyczkę, jednak XMS jest od niego 100kg cięższy. Czy ktoś mógłby mi doradzić, którą wersję wybrać? Czy ktoś mógłby wskazać jakieś praktyczne różnice? A może ktoś korzystał z którejś wersji?

MADER12    1

Osobiście odrzuciłbym oba. Z tego co się orientowałem, nikt nie był w pełni zadowolony z pługa Unii. Szukałem obracanej trójki i praktycznie na wstępie odrzuciłem te pługi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez panmino
      Piszę ten post, ponieważ planuję kupić zgrabiarkę dwukaruzelową i mam dylemat, jaką konstrukcję wybrać. Priorytetem dla mnie jest ja najlepsze kopiowanie terenu, bo mam nierówne łąki.
      Z grubsza rzecz biorąc zgrabiarki dwukaruzelowe występują w wersji półzawieszanej – rys. 1 (bardziej popularne) lub zaczepianej – rys 2. I tutaj moje pytanie – które konstrukcje lepiej kopiują?
      Tylko nie piszcie mi proszę, że moja, wujka, sąsiada zgrabiarka ładnie grabi, bo nie o to jest pytanie. Ja już mam doświadczenie ze zgrabiarkami obu konstrukcji, ale wciąż nie wiem, ktróra jest lepsza.
      Może ktoś gdzieś widział jakiś artykuł na taki temat? Może potrafi to rozgryźć w teorii?

• Przez sumek666
      Cześć.
      Jak w temacie. 
      Do czego można wykorzystać elektrozawory oraz czy warto dopłacać? 
      Np. W maszynach typu plug obrotowy, siewnik z znacznikami hydraulicznymi, prasa (bez zaawansowanej technologii i automatyki) czy chociażby przyczepa. Tak samo uklad Load Sensing. W teorii wiem ale jak to sie ma w praktyce? 
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez nobeq
      Witam, tak jak w temacie, czy warto dopłacić do komputera z gps bravo 400s? Różnica w cenie do bravo 180 to około 12 tys. Jakie są plusy z użytkowania tego gpsa? Jaka jest dokładność i czy nadaje się to do prowadzenia równoległego? Proszę użytkowników o opinię, pozdrawiam.
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez mlody5674
      Witam chce kupić owijarkę samozaładowczą i mam dylemat która wybrać, słyszałem ze Sipma jest troszkę lepsza od pronra, ktoś miał doświadczenie z tymi owijarkami proszę o wasze opinie która wybrać żeby można było pracować bez awaryjnie, z góry dziękuje za odpowiedzi Pozdrawiam !  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.