Skocz do zawartości

Polecane posty

dexter00    13

Witam. Nie znalazłem nic na ten tema więc piszę. W moim 6830P przy zaprogramowanym hms podczas pracy kiedy jestem na końcu pola i wciskam przycisk czasami wyskoczy mi blad i wylacza hms. Dzieje się to coraz częściej i nie ma znaczenia co jest zaprogramowane. I zawsze przy podnoszeniu. Proszę o pomoc 

20180410_124320.jpg

johniy861    23

poszukaj na necie są opisane kody błędów do jd. A jak przy podnoszeniu to może czujnik wysokości /położenia ramion wysiadł. Edit a tylny/ przeni wom działa w normie? bo kiedyś miałem przypadek że właśnie tylny pto i hms nie dzialaly bo wyłącznik womu w prawym błotniku się zajechał. wymiana czujnika rozwiązała problem. ogółem hms pracuje wraz z wom, napedem, podnosnikiem, hydraulika i blokada. w tym raczej trzeba szukać przyczyny

withanight    849
Ja tam widzę tylko " będzie Pan płacił " :) See dealer czyli chyba odwiedź serwis. Więc jeżeli to nie coś mechanicznego, to komp zeswirowal i trzeba będzie podłączyc.

Take me Away !...

Wiadomość z agroFakt.pl

dexter00    13
(edytowany)

czujnik wom byl wymieniany. błąd wyskakuje nawet jesli w hms nie ma ustawionego włączania wom. 

Edytowano przez dexter00

ariss    2

Kod diagnostyczny jest generowany, jeśli zespół sterujący BCU wykryje nierealną wartość z przełącznika wyboru programu HMS Plus, prawdopodobnie uszkodzony przełącznik można go sprawdzić w adresach diagnostycznych bcu015

Sprawdź bezpieczniki:

Ciągniki do numeru seryjnego z przełomu 2008

: Sprawdzić bezpiecznik F02/08.

Ciągniki od numeru seryjnego z przełomu 2008

: Sprawdzić bezpiecznik F04/08.

dexter00    13

Z tym przełączników to faktycznie może być coś nie tak. Nie zawsze zalapie. Nie wiem czy tak na być ale jak ciągnik  stoi to nie zalacza hms , muszę delikatnie ruszyć i wtedy nacisnąć .

johniy861    23
hms na postoju nie działa. Trzeba ruszyć choćby z 0,5 metra

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez maciej2013
      witam wszystkich potrzebuje pomocy odnośnie tej prasy jest to prasa stalokomorowa łańcuchowa lecz zamiast łańcuchów tak jak Fortima ma ona pasy gumowe po bokach które chodzą po rolkach problem mój tkwi w tym że pasy te zaczęło ściągać do jednego boku aż zaczyna niszczyć jeden z pasów posiadam instrukcję obsługi jest napisane jak to uregulować Ale nie mogę znaleźć miejsca gdzie to się robi za chiny potrzebuje szpeca kto by mi pomógł w tej sprawie ewentualnie podjechał naprawił dodam że to okolice Grudziądza dziękuję i POZDRAWIAM
    • Przez Samtron1990
      Witam
      W moim zetorze 9540 od dziś przestały działać świece żarowe, klakson oraz światła mijania i drogowe. Swieci tylko postój. Bezpieczniki sprawdziłem - dobre. Macie może jakiś pomysł od czego zacząć by szukać problemu. Z góry dziękuje. 
    • Przez radekFT675DT
      Witam mam problem z moim mf a mianowicie, ciągnik jeździ normalnie do póki wrzucę N na rewersie i ponownie chce ruszyć, wtedy wyskakuje błąd i nie chce jechać, ale wystarczy pobawić się rewersem kilka razy wcisnąć sprzęgło i załapie, dzieje się to tak raz na jakiś czas ale tylko wtedy gdy przełączę rewers w pozycje N, a gdy nie wrzucę rewers na N to jeździ cały dzień bez problemu, myślałem że to może czujnik dolnego położenia sprzęgła ale chyba to nie on bo mogę cały dzień używać sprzęgło i nic się nie dzieje do póki nie wrzucę N na rewersie Czy ktoś wie co to może być ?
    • Przez matigg
      Witam. Mam problem z hydrauliką w aresie 715. Po rozgrzaniu się oleju i użyciu jakiejkolwiek hydrauliki wyświetla kontrolkę od niskiego ciśnienia oleju w skrzyni. Mierzyłem ciśnienie na zimnym dochodziło prawie do 200 bar, na rozgrzanym oleju może o 5  mniej ale momentalnie tylko nabiło ciśnienie i wszystka hydraulika przestała działać jak by ją coś odcięło  i po chwili zapalała się kontrolka od ciśnienia. Do tego na zimnym czy na ciepłym trzeba dodać trochę gazu aby kierownica dobrze działała. Macie jakieś pomysły ? 
    • Przez pantomekrydzewski27
      Witam szanownych użytkowników. Mam problem z władkiem. Wymieniony został wlew oleju wraz z licznikiem motogodzin. Od tego owego zdarzenia nie ma w sobie mocy i się grzeje. Dodam że w rusaczku pękł ten stary korpus pewnie od przeciążenia. Co powiecie panowie? Proszę o treściwe rady. Przez głowę mi przeszło że na opak założyłem mechanizm. Ale raczej dobrze. Może olej jest już przepalony. Sam nie wiem

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.