Skocz do zawartości

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mati_claas86
      Witam. Mam problem z koszem sitowym w dominatorze 86. jest oberwane to jedno dolne mocowanie? Jak wymontować ten kosz sitowy i czy wystarczy to dobrze pospawać czy trzeba nowy. proszę o odpowiedzi
    • Przez przemek262001
      Mam ustawioną średnicę beli 120 a wychodzi mi bela 80 cm. Po wypuszczeniu beli odrazy napełnianie komory wynosi 70 cm
    • Przez bialytyp
      Witam, pilnie poszukuje schematu instalacji elektrycznej do kombajnu claas dominator 106, kupiłem kombajn w jesieni i praktycznie nic nie działa z elektryki. Potrzebuje także katalogu części i najlepiej instrukcji obsługi, może być też schemat elektryczny z dominatora 96, 86 bo to praktycznie się nie różni. A jeśli ktoś ma jakieś pojęcie lub schemat tylnego napędu w tym kombajnie to także się mi przyda. Proszę o pomoc. 
    • Przez zyzek
      Cześć, orientuję się ktoś może, gdzie można dostać w rozsądnej cenie części do Claas was 540? Chodzi głównie o piastę rozbijaka oraz ośkę.
    • Przez Kuba84241
      Witam.mam kilka pytań co do claasa Variant 280 RC. 
      1.jak naciągnąć pasy bo są trochę luźne i środkowy pas jest bardzo luźny
      2.dlaczego kiedy skończy się robienie beli na miękkim rdzeniu to ciągnik bardzo ciężko idzie, wom staje i spżęgiełko przeskakuje jakby siłownik nie popuszcza docisku.
      3.do czego służy ten przyżąd
       Z góry dzięki

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.