Paweł1995

Rivierre Casalis RC90

Polecane posty

Paweł1995    0

Witam mam parę pytań zakupiłem prase rivierre casalis rc90 i chciałem wykonać próbe jej działania a wolał bym usłyszeć parę rad i szczegołow jej ustawień 

20180324_152658.jpg

Paweł1995    0

Zapraszam do kontaktu jeżeli ma pan jakieś pytania jedyna instrukcja jaką mam to swoją wiedze jak ją rozebrałem i złożyłem

Edytowano przez Paweł1995

Wiadomość z agroFakt.pl

Matix_96    0

Ile luzu maja mieć pasy jak komora jest zamknięta i się nie kreci? 

Zapycha mi się podbieracz zanim zacznie zwijać bala

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez c385
      Pierwszy problem to bardzo ciężko chodząca prasa bo c385 nie daje sobie z nią rady i muszę jeździć 2 terenową.
      Drugi to to że słomę czy siano wywala ponad pasy i nabija się pod te 2 wałki na klapie na dole i pod listwę po między nimi, która rozdziela pasy.
      Proszę pomóżcie bo nie mogę sobie z tym poradzić.
    • Przez maniex
      Witam zakupiłem niedawno taką prasę i mam problem ze sterownikiem. Prasa ma współpracować z U C360-3p do sterownika podałem prąd prosto z akumulatora +12 oraz masa do ramy. Problem polega na tym że sterownik nie zapala żadnych kontrolek ani od blokady tylnej klapy, ani od kierunków L-P, ani od pełnego balota ale owijanie sznurkiem działa manualnie oraz automatycznie. Tak wygląda mój sterownik, zdjęcie zaporzyczone z sieci:

• Przez Theprzemo205
      witam! przymierzam sie do kupna tej o to prasy, a raczej myślę czy warto ją oglądać. https://www.olx.pl/oferta/prasa-rivierre-casalis-rc-121-CID757-IDqhKlH.html#aec1200a11;promoted    cena je st kusząca ale czy da rade w niej c 360? Na początek prasować by miała około 11 ha słomy, ze 4 ha siana no i z 10 balotów sianokiszonki plus ewntualne sąsiedzkie usługi. Prasę ta stoi na tym placu już od wiosny do sprzedania( mijam ją codziennie jadąc i wracają z pracy) wydaje mi sie że brakuje w prasie pasów, ale to może tak ma być. Liczę na wasze opinie w tym temacie oraz doświadczenie.
    • Przez pawe848
      Witam zakupiłem prase RC90 i przy próbie jej pracy zaczyna zwijać coś i zapycha sie podbieracz za każdym razem to samo
    • Przez pawe848
      Witam posiada ktoś taką prase ??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj