News
Mikołaj

Zefir 85- Problem z podnośnikiem

Polecane posty

Mikołaj    0

Witam problem jest z podnośnikiem gdy mam podpięty np pług do podnośnik drga podskakuje a gdy zgasze ciągnik to opandnie, 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Ceres96
      Witam mam problem, a mianowicie nie chce opasc podnosnik w renacie, wajcha od podnosnika chodzi luzno, i wychodzi poza zakres (wcześniej tak nie bylo) jakby cos sie zcieło. znalazlem na forum, ze mogla sciąc sie jakas śruba cięgiełka, lecz nie było gdzie ona jest dokładnie i czy trzeba wyciagac rozdzielacz, a jeśli tak to jak go wyciagnac? zdemontowałem siedzenie i podłoge pod, prosze o pomoc
    • Przez szop01
      Witam wszystkich forumowiczów, pojawił się problem z podnosnikiiem w t25, żeby podnieść coś cieższego trzeba mocno gazowac i trzymać dźwignię rozdzielacza w górze. W czym może tkwić problem? O czego zacząć szukać czy wina leży po stronie pompy czy rozdzielacza.
    • Przez wojti333
      Witam prosba o pomoc w znalezieniu problemu, odnośnie podnosnika.
      W załączniku zdjecie bezpiecznikow, na tych zakreslonych nie mam wogole pradu, czy ktos wie za co sa one odpowiedzialne

• Przez MichalP
      Witajcie.
      Mam problem z podnośnikiem w swoim MF-IE  Po zakupie nowego pługa w końcu znalazłem  chwile żeby go podczepić  przestawić i sprawdzić obrót. 
      Po podczepieniu  okazało się ze   MF - podnosi plug gdzieś  do połowy siłowników dalej nie idzie.  Ani  Ehr , ani sterowanie ręczne z błotników nie jest wstanie wymusić żeby poszło wyżej.  
      Pług waży  około 1500kg. 
      Dodam że  mam bronę talerzową  która waży  1200kg i podnosi ją  bez  żadnego problemu do samego końca.
      Ma ktoś  jakąś podpowiedz od czego  rozpocząć sprawdzanie, gdzie jest   problem?
    • Przez 36rolnik36
      Witam. Mam pytanie jaka może być  przyczyna podcierających się wieszaków 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.