Skocz do zawartości
Mikołaj

Zefir 85- Problem z podnośnikiem

Polecane posty

Mikołaj    0

Witam problem jest z podnośnikiem gdy mam podpięty np pług do podnośnik drga podskakuje a gdy zgasze ciągnik to opandnie, 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Wojar12
      Mam problem z wybiciem sworznia od cięgła dolnego. Pryskałem Wd40, rozwiwrciłem śrubę która się urwała. Grzałem uszy zwykłym palnikiem i nic. Czy ktoś miał ten problem i jak go rozwiązał?

• Przez kakus19
      witam mam taki problem.podnosnik nie działa.tzn ramiona sa opuszczone i podnosnik nie chce podniesc.nie reaguje na przesuwanie wajchami, nic nie wyje nie buczy.to co widac takie ciegiełka z tyłu  ciągnika wygladaja na cale nic sie nie rozkreciło a działac nie chce.co to moze byc?ciagnik ma 500 godzin od nowosci czasami było tak ze jak podnosil to nie płynnie tyko tak szarpał a tak to było ok.
    • Przez MarcinUrsus1134
      Witam jak ustawic miernik impulsow w tylnym moście? Zregenerowalem podnosnik i majster każal przed montażem ustawic pzdr
    • Przez karoleeeq
      Witam, podnośnik w rusku podnosi powoli raz podnosi na wolnych obrotach raz niechce wogóle unieść jaka to przyczyna by była dodam że nie raz ciśnienie wypycha olej gdzie tylko może dodam że były zdejmowane rurki bo skrzynia była robiona macie jakies pomysły?
    • Przez rafalcase95
      Mam problem z podnośnikiem traktor podnosi i opuszcza tylko na obrotach od 1600. Lampka kontrolna gaśnie po przekręceniu 1 pokrędła (odblokowuje się jak powinno) czujniki położenia działają dobrze bo jak ustawie to tak opuści / podniesie. Podnosi do końca i opuszcza też tylko ze te podwyższone obroty są uciążliwe. Pokrędłami od szybkości ruszalem i nie pomoglo. Co może być przyczyną i jak to naprawić?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.