damiandg

Pług Staltech

Polecane posty

damiandg    21

Witam czy używa ktoś pług zagonowy firmy Staltech? Zastanawiam się nad pługiem 3 lub 4 skibowym. Zastanawiam się czy będzie on lepszy od starych pługów z Uni i z Bometu? Cena też w miarę atrakcyjna bo za około 5000zł mam nowy pług. Nie piszcie mi żebym kupił używanego zachodniego bo oglądałem trochę tych pługów i za 5000zł nie ma nic konkretnego. Może macie jeszcze jakieś propozycje w podobnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

Mam brone talerzowa staltechu dobrze konstrukcja sie trzyma to i myślę ze pług będzie dobry . Z firma rzadnych problemów nie było 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WojtekRolnik    11
Mój ojciec kupił w 2008roku 4 skibowy. Co roku 20 ha. Żadnych problemów. Wiadomo ze to kverneland nie jest ale robotę swoją zrobi.
Z kolei szwagier miał jednobelkowy to wierzyczke w nim urwał. Ale chyba na gwarancji uznali. Nie pamietam o co to tam chodzilo dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

Pług zagonowy ora w zagon a jednobelkowy zagon rozoruje i jest na jednej belce zamontowany podobnie jak obrotowy tylko że nie jest obrotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiandg    21

Chodzi mi o to czy rozstawy są większe lub wysokość w tym jest lepsza i się mniej zapycha czy coś w tym stylu czy może porównywalny jest pług innej firmy np Bomet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiandg    21

Dziś dostałem fajnego maila od firmy Staltech z cenami pługów i talerzówek:

 

Cytat

 

Pługów U006 już nie produkujemy. Poniżej podaję ceny pługa jednobelkowego U170JH:

3-skibowy  - 11.000,00 zł brutto
4-skibowy - 12.500,00 zł brutto

Pługi są wyposażone w gumowe koło podporowe.

BRONA US:

2,5m - 35.500,00 zł brutto
3,0m - 44.500,00 zł brutto

Pozdrawiam serdecznie
Zespół Staltech

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie produkują bo są bankrutem mam talerzówkę tej firmy i był 3 razy fabryce miała pojechać 4 raz ale od grudnia nie idzie się z kontaktować a diler dostał oficjalne pismo że już niema produkcji i firmy staltech jedyny plus że dali drugą jak ta był co miesiąc u nich piasty bez obsługowe się zacierały same po 10 a nawet po 2 ha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiandg    21

A co powiecie o pługach euro masz? Byłem u dilera i nawet wyglądają fajnie. Oglądałem też bronę talerzową strumyk nie wygląda źle ale jak z wytrzymałością? Może ktoś się wypowie bo cena też dość dobra.

Edytowano przez damiandg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    140

koło mnie ma Euro masz 5 skib jednobelkowy. Cóż, orze równo, kryje ładnie. Więcej nie powiem, bo nie wiem. Ciąga go 1634 i na po 2 sezonach jeszcze pług jest cały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiandg    21

Właśnie ten gość co go sprzedaje to mówi że ludzie dość go chwalą i cena najkorzystniejsza. No i te agregaty też mu się ponoć dobrze sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiandg    21

Zakupiłem w końcu pług zagonowy z Euro-maszu i jak na razie po przeoraniu około 30 arów ugoru nie mogę powiedzieć nic złego bo kryje w miarę dobrze tylko jak próbowałem wyrwać pługiem słupek betonowy to zerwało zabezpieczenie i lekko wykrzywiło dłuto ale to już moja głupota. Jak na 3000zł za pług 3 skibowy to myślę że jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1430
Napisano (edytowany)

Życzę długotrwałej i bezawaryjnej pracy pługiem który będzie służył do wyrywania betonowych słupków. Tylko nie płacz później, że to polskie gówno z plasteliny

Edytowano przez MF675ursus
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MF675ursus Masz rację. Tak to później jest, że ktoś tyra coś, ile wlezie, a nawet w najgorszych przypadkach używa niezgodnie z przeznaczeniem i potem narzekanie, że w chińskim złomie oderwała się skiba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75
Dnia 4.04.2018 o 23:20, maniek20 napisał:

nie produkują bo są bankrutem mam talerzówkę tej firmy i był 3 razy fabryce miała pojechać 4 raz ale od grudnia nie idzie się z kontaktować a diler dostał oficjalne pismo że już niema produkcji i firmy staltech jedyny plus że dali drugą jak ta był co miesiąc u nich piasty bez obsługowe się zacierały same po 10 a nawet po 2 ha 

Dziwne , u mnie w fabrycznym punkcie sprzedaży co chcesz dostaniesz , sprzęty można spokojnie kupić z 2018 roku . U mnie talerzówka zrobiła już 350 ha  i narazie nie widać żadnych wad ,  z tego co słyszałem to talerze zacierają się jedynie przez niewłaściwe użytkowanie najczęściej to za szybka praca lub złe ustawienie maszyny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Baldek
      Witam Wszystkich , chciałbym kupić pług obrotowy ,znalazłem kilka ogłoszeń kuhn ,powie mi ktoś czym różni się  kuhn master 120 od kuhn MULTI master 120,121??? Czy polecacie kuhny czy inne marki???
    • Przez ptaszyna
      Witam chciałbym zapytać czy ktoś ma pług Agro Masz z ramieniem do wału, chodzi o pług obrotowy na resorze i to ramię; http://www.agro-masz.eu/index.php?menu=oferta&kategoria=orka&podkategoria=POR&tab=opis. Moja prośba polega na tym by zrobić kilka zdjęć jak to jest zamocowane i podanie kilka wymiarów. 
    • Przez Radzio86
      Witam. 
      Drodzy forumowicze, powiedzcie mi proszę czy Zetor 7211 bez przedniego napędu poradzi sobie z pługiem zagonowym Kverneland 3 skibowym  16 calowym ? Ziemia mieszana - od ciężkiej gliny po piaski.
      Jestem też ciekawy jak duży pług obrotowy może poradzić taki ciągnik ? 
       
    • Przez Radzio86
      Kupię pług z odkładnicami sprężynowymi, do Zetora 7221  70 KM.
      Tel   794 584 759  (najlepiej wieczorem)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj