Skocz do zawartości

Polecane posty

KrzysiekC    12
Witam potrzebuję szybkiej odpowiedzi na moje pytanko. Brzmi oni tak czy to jest dobrze spasowane. Wymieniłem łożyska na walkę ataku i czy dobrze jest to teraz złożone i czy taki luz ma być czy trzeba poprawić .?? Link do filmu. https://youtu.be/Z5clWrmCInY

Adi96    1169

Ogólnie luz wzdłużny ok,ale czy ustawienie koła względem ataku jest dobrze? musisz zobaczyć metodą na tusz.

KrzysiekC    12
Czyli luz jaki jaki jest wystarczy nie jest duży ani mały w sam raz tak ? Z metodą na tusz zobaczę jak to wygląda czy bierze ładnie środkiem czy ucieka na boki.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez luki311993
      Witam
      Panowie mam problem z wyjacym wałkiem wom w c360 3p a mianowicie jak chodzi na pusto nic nie słychać. Kiedy jednak podczepie śleze to słychać wycie w okolicach skrzyni biegów. Co to może być? 
    • Przez chrap17
      Witam wszystkich.  Mam taki problem Ursus c360 urywa zawór wydechowy na pierwszej głowicy( już 3raz) nie wiem co może być przyczyną... Czy wałek rozrządu jest inny w c355 jak w cz360. Dodam że zawory  wyregulowane książkowo.
    • Przez UrsusJohnDeereTeam
      Witam  pewne pytanie otóż co się reguluje tą srubką?
      Dziekuje za odpowiedz 

• Przez Bartek1012
      Witam, planuje wymienić olej w skrzyni w moim Case i czy w przystawce i w tylnym moście jest ten sam olej co w skrzyni? Jeśli tak to trzeba spuszczać zapewne ze skrzyni, przystawki do przedniego napędu i tylnego mostu osobno? Jaki olej tam zalać? Jaką gęstość? PS: Na zimnym oleju biegi wchodzą płynnie i wgl a jak olej się dobrze rozgrzeje to jest trochę gorzej, dlatego wydaje mi się że troche gestszy nie zaszkodzi chyba.
    • Przez kurtz
      Czołem! Na olx są w sprzedaży mocno dostępne płaskie ośki od C-360, wyglądem  są identyczne na pierwszy rzut oka jak te od C-330 (no wiadomo poza drążkiem poprzecznym który w C-330 nie występuje). Czy różnią się one czymś? Chciałem założyć sobie taką do C-328 bo mam tą najstarszą oś i jest już kompletnie wyrąbana a do tego o wiele za lekka jak na moje górzyste tereny i ciągnąc do góry wóz z drzewem z lasu albo sadzarkę z ziemniakami często muszę podziwiać niebo:/ Myślałem jeszcze zregenerować moją ośkę i wrzucić balasty na koła i zaczep przedni ale obawiam się że ta ośka od C-328 jest zbyt licha na takie zabiegi.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.