Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym rozbudować układ hydrauliczny w moim kombajnie, a mianowicie:
1. dodać wspomaganie kierownicy
2. przerobić przyśpieszacz z mechanicznego na hydrauliczny tak jak to jest min. w Bizonie
Z racji tego, że nie mam za dużej wiedzy w tym temacie potrzebuję kilku porad.
W tej chwili układ hydrauliczny obsługuje tylko podnoszenie hederu i motowidła.

Żeby dodać wspomaganie muszę wstawić dzielnik strumienia, tak? żeby wspomaganie i podnoszenie hederu mogło działać jednocześnie. Pytanie jaki będzie dobry? Czy ma znaczenie w którym miejscu go wstawię? Gdzie najlepiej go wpiąć?

Jaki orbitrol najlepiej wybrać? Czy 100 wystarczy?

Czy jeżeli dodatkowo dodam siłownik do przyśpieszacza to wystarczy tylko dodać rozdzielacz i podpiąć się z przewodami?

Czy pompa w takim wypadku nie będzie za mało wydajna? I tak nie będą używane jednocześnie wszystkie funkcje więc moim zdaniem chyba nie, ale proszę niech się wypowie ktoś bardziej doświadczony.

Może ktoś mógłby zamieścić jakiś schemat takiego układu?

Opublikowano

Najprościej to zrobić wzorując się na bizonie 

orbitrol "100" ok

siłownik  bizon

dzielnik strumienia (regulator przepływu ) też bizon 

montuje się przed rozdzielaczem hydraulicznym

rozdzielacz dodatkowy wpina się szeregowo ale należy pamiętać by odpływ oleju nie był obciążony

najlepiej zobaczyć jak jest w bizonie tam są zastosowane rozdzielacze typu RBS i porównać odpływy z rozdzielacza 

do sterowania siłownika przekładni bezstopniowej obowiązkowo dławik by reakcja siłownika nie była zbyt gwałtowna 

co do wydajności pompy to nie wiem jaka jest zamontowana. Podaj jakiś nr.kat. z pompy to się określi jej wydajność

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez maciu41
      Witam wszystkich, założyłem do swojego t25 wspomaganie, Orbitrol 100, pompa nsz10 na pasku, zawor przelewowy. Problem polega na tym, że na początku po odpaleniu wszystko działa dobrze i lekko, z czasem po nagrzaniu wspomaganie dziala coraz gorzej i tylko na wyższych obrotach. Co moze być tego przyczyną? Może złej jakości olej ktory po delikatnym nagrzaniu traci właściwości?
    • Przez Krystian6677
      Witam jak w temacie mam MTZ 82 TS i chce zwiekszyć troche możliwości skrętu aby był zwrotniejszy bo założyłem mu ładowacz czołowy i myslałem o zamontowaniu typowego siłownika od wspomagania lecz słabo tam z miejscem i możliwościami pewnie da rade ale trzeba by było jakich uchwyt dorobić i troche sie pobawić , jest jeszcze druga opcja , siłownik teleskopowy dwu stronnego działania tylko czy tego typu siłownik sprawdzi sie podczas kierowania ? Jak ktoś pomoże bede wdzieczny 
    • Przez El_Chapo2812
      Witam wszystkich specjalistów, piszę do was z zapytaniem czy może ktoś wypowiedzieć się na temat montażu wspomagania w Ursusie 4512, gdyż planuje zakup takiego zestawu i zastanawiam się czy można to bez problemu samemu założyć czy lepiej zlecić to jakiemuś mechanikowi. 
      Pozdrawiam i liczę na jakieś porady.
    • Przez Lukasz041514
      Witam, kupiłem do swojego Ursusa wspomaganie około 4 lat temu, ostatnio niestety chodzi dużo gorzej, postanowiłem kupić zegar i podłączyć do pompy. Ciśnienie tuz na wyjściu z pompy 0. Nie kręciłem kołami ( zapomniałem). Pompę zdemontowane, wszystko Ok pompa wydaje się ze tłoczy. wlalem swierzy olej i czekam aż silikon złapie. Oleju nigdy niewymienialem. Jakie mogą być powody złej pracy wspomagania ??? Czy pompa powinna mieć ciśnienie tuz na wyjściu gdy koła są ustawione do jazdy na wprost.
    • Przez Strogonow
      Witam Panowie, Posiadam w swoim 7745 wspomaganie na orbitrolu z siłownikiem po prawej stronie osi (poprzeczny). Jako że sporo cofam z przyczepami itp. owy siłownik mi tego nie ułatwia, praca w polu też nie jest niczym przyjemnym i nie chodzi mi tu o trudności z obrotem kierownicą bo w porównaniu do serwa to niebo a ziemia. Chodzi mi głównie o różnicę obrotów w lewą i prawą stronę, jak i różnice w maksymalnym skręcie w obie strony. Jeżdżę już tak od dwóch lat i ni cholery nie mogę się do tego przyzwyczaić. Przechodząc do sedna, czy montował ktoś z was siłownik do wspomagania taki jak w zetorach z młodszych serii typu 7340/5340? Znalazłem takie rozwiązanie do ciągników typu C385/912 ale tylko dla tych bez przedniego napędu. Czy montaż dla ciągnika z przednim napędem nie przystosowanym do tego typu rozwiązania będzie mieć jakieś negatywne skutki?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v