Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam, przymierzam się do zakupu kombajnu zbożowego, który będzie pracować na 20-25 ha. Co sądzicie o Sampo 580 ? Czy są tu jacyś użytkownicy tej maszyny ? Prosiłbym o obiektywne opinie oraz napisanie na co zwrócić szczególną uwagę przy ewentualnym zakupie . 

wiesiek63zmc    1049

Mam MF 16 jest to bardzo podobna konstrukcja .Koszę nim 22 ha. Silnik w MF to perkins 4 a w  sampo pewnie valmet 3 Z cześciami trzeba się trochę pokręcić ale raczej się znajduje ,trochę używek ,zamienników . Kupując mniej patrz na cene a bardziej na stan. 

tomeq    9

Nie kupuj skandynawskich wynalazków, jak się zepsuje to słońce będzie świecić, inni będą kosić, a Ty będziesz siedział i czekał na części, taka jest prawda i wierz, że znam ten ból.

Szukaj rekorda albo e514, ewentualnie jakieś claasy.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dfagroplus60dt
      witam. mam pytanie czy ma ktoś bizon sampo 2020? jeśli tak to gdzie znajdę do niego części? pozdrawiam
    • Przez przybyslawice5211
      Koledzy kupiłem kombajn Sampo Rosenlew 500 z norwegi i nie wiem jakie sita stosować do jakich zburz według naklejek jest tak
      żyto 10-12mm
      pszenica 12-16mm
      jęczmień 12-16mm
      owies 16mm
      rzepak gorczyca 5mm
      groszek 16mm

Cz to są prawidłowe rozmiary sit do tych zburz bo posiadam sita 10mm-12mm-16mm sito 10 mm jeszcze nigdy nie było używane
    • Przez PaweZawada
      witam bylem juz w paru sklepach i nigdzie nie moge kupic filtra powietrza do kombajnu moze ktos cos podpowie gdzie mozna go dostac. ewentualnie adres sklepu z czescami do sampo jesli ktos posiada
    • Przez rolnikowa
      Mam problem z joystickiem w Bizonie Sampo 2020...
      problem jest następujący: kiedy zapali się czerwona kontrolka przy naciskaniu na joystick nie da się podnieść ani opuścić hedera.
      Dzieje się tak tylko wtedy, gdy świeci się ta czerwona kontrolka. Spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim?
    • Przez adhock
      Witajcie,

Zwracam się do użytkowników Bizonów Sampo. Przymierzam się powoli do zakupu takiej maszyny. Zachęciły mnie jego małe gabaryty i względny komfort. Napiszcie mi proszę jego słabe punkty. Na co zwrócić uwagę przy zakupie. Byłby to mój pierwszy kombajn.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj