keeway

Wycigarka star 66

Polecane posty

keeway    12

Witam robil  wycigarke ze stara 66 czy ta wyciagarka ze stara ma wejście na walek wom czy trzeba przerabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona ma wałek ale gładki bez frezu , wyciągarki te fajnie chodzą na silniku hydraulicznym jak i na wom. Mam taką w wyciągarce leśnej a kolega mój ma z przodu w mtz82 i tam podłączyłem mu silnik hydrauliczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keeway    12
a ma kolega zdjecia tego jak ten walek na wom jest zrobiony i calej wucigarki do lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adam232
      Witam. Mam problem z pługiem.jest to obrotowy rabewerk 3+1.niestety obraca tylko do połowy. Dalej nie idzie. Wydaje mi się, że czegoś przy nim brakuje (jakiś zawór). Węże od siłownika są podpinane prosto do ciągnika. Na zdjęciach w internecie widziałem, że węże od siłownika idą najpierw do jakiejś kostki, a dopiero potem do ciągnika. Ta kostka jest widoczna na zdjęciu. Co to jest za kostka, gdzie coś takiego można kupić. Przeszukałem ogłoszenia ale nikt czegoś takiego nie ma.
       
      Po kropce robimy spacje i zdanie zaczynamy z wielkiej litery

    • Przez grzesiek1524
      Witam wszystkich Od jakiegoś tyg mam problem z wagą wczesniej było dobrze i nie wiem dlaczego tak jest, otóż gdy ztaruje wage, załuduje wóz powiedzmy na 3000 kg zgaszę ciągnik i przy ponownym uruchomieniu gdy waga na chwilkę się wyłączy i włączy (jak magnetofon w samochodzie przy rozpalaniu) na wyświetlaczu pokazuje mi już z 1000 kg mniej albo z 800 albo ponad 1000 kg mniej... Co to może być za przyczyna? I jak to naprawić? Z góry dzieki za odpowiedź
    • Przez MF6180Dynashift
      Witam. Potrzebuję specyfikacji, ustawień zab. NonStop, wymiary od dłuta do ramy itp. pługa RabeWerk Star Avant Xd IV. Ktoś coś posiada. 
    • Przez wilus
      Witam.
      Zastanawiam się nad zakupem 4 rzędowego siewnika pneumatycznego do marchwi pietruszki w związku z tym proszę o opinie na temat wyżej wymienionych marek
      głównie zależy mi na porównaniu precyzji wysiewu oraz na określeniu wschodów roślin oraz na wszelkich spostrzeżeniach  dotyczących siewników wyżej wymienionych marek.
    • Przez AgroRol323
      Witam
      Pytanie z ciekawości. Robił ktoś sama 4x4 z innymi kołami z przodu a innymi z tyłu? Miałem pomysł na przedni most od uaza, a tylny od stara. Wie ktoś czy w ogóle da się to połączyć i jak to połączyć?
      Z góry dzięki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj