Skocz do zawartości

Polecane posty

Strogonow    7

Witam serdecznie.

Poszukuję jakiegoś dobrego mechanika do zetora 7745 w okolicach Sandomierz, Tarnobrzeg, Stalowa Wola. Ja jestem dokładnie z gminy Gorzyce.

Może macie jakiegoś dobrego i solidnego mechanika który mógł by przejrzeć i naprawić ciągnik w miarę rozsądnych pieniądzach.

Jeśli macie kogoś sprawdzonego w tej okolicy to prosił bym o kontakt

Z góry dzięki i pozdrawiam :)

Rolnictwo to nie moja praca.

To moja PASJA!

O widzę kolega z okolic. Ja jestem z Grebowa i popytam co i jak

AgroSikora    51
cześć znasz Szymona Golenia z Gorzyc?

Wiadomość z agroFakt.pl

Strogonow    7
AgroSikora nie znam nikogo takiego. Miejscowości Gorzyce jest całkiem sporo w całej Polsce tak więc może nie o te chodzić :)

Rolnictwo to nie moja praca.

To moja PASJA!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michnik12
      Witam poszukuje używanego rozdzielacza hydraulicznego podnośnika do ciągnika lamborghini 674-70
    • Przez Pka93
      Witam podczas rutynowej próby podpięcia praso owijarki krone 1250 combi pack okazało się że komputer sterujący (w kabinie) nie włącza się. Gdy podpinałem ją kilka miesięcy wcześniej wszystko było w porządku. Standardowo sprawdziłem bezpieczniki oraz czy wszędzie prąd dochodzi. Wszystko jest w porządku jednak sterownik dalej nie daje się włączyć. Czy ktoś miał taki przypadek?  Może ktoś ma namiary na mechanika z okolicy Kielc który był by w stanie mi pomóc? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  
    • Przez RenaultAres550rx
      Witam Tak jak w tytule potrzebuję rozpiski Bezpieczników który od czego jest do MF 6485 Silnik SISU Jesli  ktoś by miał bardzo bym był wdzięczny za Pomoc
    • Przez temprawg
      Witajcie.
      Stoję przed sporym dylematem.
      Rozglądam się za jakimś ciągnikiem i kosiarką rotacyjną do niego.
      Do tej pory posiadałem łąkę 1 h i w 2014 roku po wkurzeniu się że wiecznie na kolanach trzeba szukać kogoś kto by ją skosił ( ten nie ma czasu, temu szkoda kosiarki, tamten kazał podjechać kiedy indziej bo musi się zastanowić) kupiłem kosiarkę listową CJF wolnobieżną (kosiarka tragedia psuje się co chwilę). 
      W zeszłym roku sytuacja była już inna ponieważ przez suszę to rolnicy bili się o możliwość skoszenia i zabrania siana.
      W tym roku doszło ok 1,5 h rodziców oraz około 1 h siostry. Do tego dochodzi sad.
      Dlatego po tych wszystkich perypetiach doszliśmy do wniosku że czas kupić taki zestaw jak w tytule.
      Super wymagań nie mam ale pewne granice sobie określiłem:
      - ciągnik T25 lub jak się uzbiera C330 (chociaż ceny trzymają się wysoko) - wiadomo że po zakupie na podstawowy serwis i nieprzewidziane wydatki tak samo jak po zakupie samochodu trzeba sobie przeznaczyć około 10 % - 15 % kwoty zakupu.
      - kosiarka rotacyjna (prawdopodobnie do remontu bo wątpię żeby coś sensownego kupić bez wkładu) Z036 lub Z076 nomen omen katalog części do nich opracowałem i sprzedaję.
      No i najważniejsze to dostępność części w przyzwoitych cenach. Nie sztuką jest kupić sprzet, sztuką jest go serwisować nie za kosmiczne pieniądze.

Liczę na waszą pomoc jako osób doświadczonych. 

• Przez maciej2013
      witam poszukuję pilnie jakiegoś mechanika do ładowarek manitou woj kujawsko pomorskie przestał działać joystick tzn jazdą działa przód tył tylko nie podnosi i nie działa wysow teleskopu wymieniłem przycisk spadochronu i nic zero reakcji hydrauliki bezpieczniki ok wszystkie przekaźniki działają A dalej to już nie wiem co robić jakby ktoś miał namiary na jakiegoś fachowca to poproszę Dziękuję

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.