Skocz do zawartości
Wilkowski

Chów kontrakcyjny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Wilkowski    0

Dzień dobry, czy ktoś hoduje byki tak że je kontraktuje z jakąś firmą? Kiedy płaci się za cielaki, czy trzeba we własnym zakresie kupić pasze, jakich zysków ze sztuki można się spodziewać, czy to się w ogóle opłaca?

antoni69    12

Dawniej kontraktowalem na Sokolow, firma przywozila ci cielaki, dosc dobre nawet, a potem odbijali za nie przy sprzedazy z procentem, pasza oczywiście we własnym zakresie, czy sie oplaca? Z pewnością lepiej kupić za swoje pieniadze i potem sprzedac gdzie sie chce, ale jesli np paszy ci zbywa albo nie chcesz wsadzac swoich pieniedzy czy cos to mozna sie zainteresowac tematem, tez duzo zalezy czy sztuki ktore ci przywioza beda dobrze rosly

dawid2012    0

Wziąłem na  próbę 15szt byczkow mm takich po 100-120kg. Mazowieckie zobaczymy  jak wyjdzie. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Kowal132    9
Ja tak robię powiem tak jak nie masz kasy na cielaki a masz pasze to nawet okej, a jeśli chodzi o cielaki to zależy np oni kupują Ci wstawiają potem im sprzedajesz na WBC i odciągają za cielaka są też firmy które płacą za kg przyrostu zazwyczaj 5/6zl wtedy np przywożą Ci cielaka 200 kg pasiesz go do 700 i za 500kg Ci płacą tylko trzeba uważać na firmy bo ja się raz przejechałem aczkolwiek teraz współpracuje z firmą Żaczyk i jestem zadowolony idzie się dogadać jeśli się z nimi dłużej współpracuje pieniądze zawsze na czas czasem nawet jak była potrzebna gotówka to płacili wcześniej jakąś tam kwotę :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• [[Template sdtools/front/widgets/sdToolsSimilarContent does not exist. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.