Sokol2

CENA BYDŁA 2018

Polecane posty

JarekBazydlo    2507
Teraz Getmor daje 14.10 za U klase. Złożyłem im propozycję 14.40 plus VAT. Mają dać znać zobaczymy. A kto daje 15zl za U bo pierwsze słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

14.1 za U to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

w pazdzierniku R po tyle handlowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marmurek12    11
1 godzinę temu, rollnik83 napisał:

Kłośiewicz okolice Radomia jakieś opinie???

 

Kilka stron wcześniej bylo mówione o nim poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, starybudnik napisał:

Nie. Ale waga byka pewna.

Pewna waga w dąb-polu ? wiesz o czym mówisz?

Oni tyle kradną ze jeszcze raz waza wszystko na bazie bo nie wiedza ile waga wzięła sami :) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499
W naszym kraju to pewne jest tylko to że za rok będzie wyższa cena paliwa nawozów i wszystkiego co potrzebne rolnikowi
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
14 minut temu, Patryg napisał:

Pewna waga w dąb-polu ? wiesz o czym mówisz?

Oni tyle kradną ze jeszcze raz waza wszystko na bazie bo nie wiedza ile waga wzięła sami :) 

 

Co z tego,ważne że dużo płacą. Za kilogram, nie za byka.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dąbpolowi  można sprzedac i to za ładne pieniążki ale trzeba mieć swoją wagę . A najelpszy interes jest gdy myslą że jestes idiota i Cie ruchną na wadze dają ci wtedy super cene i jak juz jesteś dogadany to wtedy byk wchodzi a ty im dajesz świadomość że wiesz ile co waży ich buzie bezradne bezcenne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzu2    48
14 godzin temu, zkordalski napisał:

Dąbpolowi  można sprzedac i to za ładne pieniążki ale trzeba mieć swoją wagę . A najelpszy interes jest gdy myslą że jestes idiota i Cie ruchną na wadze dają ci wtedy super cene i jak juz jesteś dogadany to wtedy byk wchodzi a ty im dajesz świadomość że wiesz ile co waży ich buzie bezradne bezcenne .

Najczęściej ile rypią na wadze na np. sztuce około 700 kg, czy to zależy od tego na ile  kogoś da się rypnąć na wadze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327
2 godziny temu, MateuszImiołek napisał:

Wczoraj sprzedany Ho x SM 750 kg po 8.30 zł 

Sztuka konkret. 

kto odbierał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kali87    4

Zgadza się z tym dąb-polem. Odkąd zacząłem sprzedawać szczyglińskiemu jakoś krowy i byki więcej ważą

Edytowano przez kali87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie jak kradna czy to oni czy ktos inny to zasada taka krowa od 60do 100 byk do 70 kg chodź i widziałem sztuki w wadze powyżej 700 kg a szły po 570 ale to juz  handlarz musi wyczuć czy jesteś mega nie ogarniety i za pierwszym czy drugim razem tak Cie nie jebnie ale za którymś juz ida na całego .  Każdy aby tego rolnika skubie jak sie da 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19759

jak  nie jego to tylko się uśmiechnął i tyle....

Jak sie widzi takie sk***ysyństwo to od razu za widły albo policja

 

a najlepiej i to i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

powiedzcie czy jest choć jedna firma która kupuje bez przekrętów ? ja sprzedaje w zasadzie do jednej ubojni i nigdy nie miałem z nimi problemów bo jest swoja waga a byłem niedawno po cielaki koło bełchatowa to sie nasłuchałem o nich że głowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19759

jak masz wagę to znajdziesz jakiegoś odbiorce co to zaakceptuje jednak rekordów z cenami nie zrobisz

miałem styczność z wieloma i duży odsetek z nich próbowało kombinować, teraz już tylko kilka zostało co mogę policzyć na palcach jednej ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj