Skocz do zawartości
Vroobel

Kluczyki case 5150

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawelus
      Witam . W weekend mam jechać oglądnąć ciagnik case cs 94  z 2002 roku . 
      Mam kilka pytań do Was dotyczących tego ciągnika . 
      -Jak się sprawuje ten model ?
      -Co się często w nim psuje ?
      -Jak z cześciami zamiennymi ?
      -Na co zwracac uwagę przy zakupie ? 
      -Strasznie mało ofert tego modelu na ogloszeniach . dlaczego ?

Czekam na odpowiedzi  , Pozdrawiam 

• Przez KamilWitka
      Witam .Jestem po remoncie glowicy w case 4210 zalozylem oryginalna uszczelke i plyn wycieka przez korek. W dalszym ciagu.Co moze byc tego przyczyna???
    • Przez Kamyk514
      Witam mam problem z Case 4210 skrzynia z połbiegiem 16/8 otóż zblokowało biegi na reduktorze wsteczny i polowy nie da się wrzucić biegu nawet na zgaszonym silniku, na biegach szosowych normalnie jeździ nie wydobywaja się żadne dziwne dźwięki ze skrzyni stan oleju w normie moze ktoś miał podobny problem i zna jakieś rozwiazanie? 
    • Przez karol2306
      Witam
      Zabrałem się za wymianę  simeringa w piaście koła przedniego. Doszedłem do etapu gdzie nie wiem jak rozebrać dalej żeby czegoś nie uszkodzić .... Może ktoś to rozbierał i podpowie??

• Przez Barm03
      Szanowni koledzy i koleżanki, mam case 1490 i mam pewien problem, jakim olejem zalać hydraulikę w nim, wiem, ze dedykowany to hy-tran ultra, ale cena jego troszkę powala i chciałbym znaleźć jakiś tańszy zamiennik, może coś ktoś wie na ten temat ? Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.