Skocz do zawartości

Polecane posty

claas1066    0

Kombajn po włączeniu młocarni przestaje podnosić heder motowidla przyspeszacz nie działa po wyłączeniu młocarni wszytko jest dobrze podnosi normalnie pompa jest dobra olej jest co to może być z góry dziękuję za odpowiedź 

JD1052    87

Jaki czujnik.... ale pierdoły... Właczenie młocarni hydrauliczne więc uczep sie rozdzielacza od włączania, pewnie działa wadliwie i puszcza olej tam gdzie nie trzeba.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrek9411
      Witam, sprzedam fabryczny heder do rzepaku, szerokość 3,6m pasuje do claas merkator
      https://www.olx.pl/oferta/heder-stol-przystawka-do-rzepaku-claas-merkator-CID757-IDtVVel.html

Pozdrawiam
    • Przez gr_rat
      Jak wyciągnąć wałek gumowy podający siatke w variant 280 , czy trzeba odkręcić boczna ścianę ? 

• Przez Pele94
      Witam,
      Od niedawna jestem posiadaczem prasy Claas Variant 280 RC. Jak na razie sprasowałem nią około 30 snopków siana, Prasa sprawuję się bardzo dobrze lecz nie dział mi ustawianie zgniotu ( skala od 1 do 5) prasa w ogóle nie reaguje na przestawianie blaszki ( R ) i jak prasuję zegar cały czas dochodzi po czerwone pole ( snopki są okropnie mocno  zbite a jutro od rana jadę prasować około 100 snopków suchej sianokiszonki i nie chce żeby były tak zbite. proszę o pomoc co może być nie tak jakiś elektrozawór przeczyścić ? tylko który bo jest ich chyba 4.  A może po prosu źle przestawiam ją.
      Uruchamiam ciągnik podłączam cała elektronikę włączam komputer ( komputer działa , lampka na prasie świeci)
      włączam przekaźnik i dopiero wtedy reguluję tą blaszką. 
      Zrobię bala i przestawiam doszedłem już na skali do pozycji 0 a i tak bale są jak kamień i zegar pod czerwone , 
      zauważyłem też że nie działają na komputerze takie diodki jest ich chyba z 8, od czego on są ? mają coś wspólnego ze zgniotem ? 
      Proszę o szybką pomoc  
    • Przez romex23
      Witam . Czy posiada ktoś kombajn claasa z hedrem który ma kosę tz. pływającą , nie wiem jak to się dokładnie nazywa. 
    • Przez Krystian4000s
      Witam.
      Od niedawna jestem posiadaczem przyczepy samozbierajacej claas sprint4000s i po zebraniu pierwszego pokosu dosc mocno rozciągnęla sie taśma i teraz chciałbym ja naciągnąć lecz nie do konca wiem jak. Slyszalem ze sie same naciagają, ale jak dla mnie to trzeba to zrobić recznie. Jesli ktos wie, czy kiedys to robił bardzo prosze o jakąś podpowiedz. Z góry dzieki pozdrawiam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.