pawcik1234

Farmtrac 555 DT

Polecane posty

pawcik1234    0

Mam ursusa 360 którym obrabiałem ale teraz weszlismy na pomysł kupic sobie farmtrac 555dt poniewaz jest z przednim napedem.Mam pytanie czy nie wiecie jak sobie radzi w terenach górzystych.Chciałbym tez go przeznaczyc tez do odsniezania podwórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

kolego nie zasmiecajmy forum tu mogłeś spytac http://www.agrofoto.pl/forum/topic/4468-ciagniki-rodziny-farmtrac/page__st__880 ale myśle ze sobie farmtrac poradzi , co wazne ma przedni napęd który sie przyda w czasie odsniezania i w czasie prac polowych , mało pali , bak ma na boku - bardzo wygodnie , jest dostęp pod maską do bloku głowicy itp no i nie moge nie wspomnąc o siedzeniu - wygodniutkie z podlokietnikami :P


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0

pawcik1234 ty chcesz kupic Farmtrac tylko do odśnieżania,a co C-360 nie daje rady.Ja C-330M 250m drogi i podwórko odśnieżałem i dal sobie rade w tym roku zima była nie zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

No i bardzo dobrze chcesz zrobić jak jest kasa to trzeba szybko w coś zainwestować bo zaraz kasa się rozejdzie i nic nie kupisz, ale jeśli chodzi o sam wybór ciągnika, zapewne chcesz 4x4 po to żeby ciągnik lepiej "szedł" ale od przedniej osi napędowej mocy nie przybywa (chyba jeszcze nikt nie wspomniał o tematach o mitach w rolnictwie o przednim napędzie że jak 4x4 to od razu 6cio skibowca powinien ciągać), tak więc skoro masz kasy na farmtracka 555dt to tak szczerze mówiąc głupotę byś zrobił bo lepiej dołożyć jeszcze 6 czy 8 tyś i kupić 665dt bo ten cały 555dt traktorek napewno fajny i zwinny, ale na możliwości dużo większe jak c 360 nie liczył bym, bo masa i moc ta sama co c360 a przednia oś z kółkami 9,5/20 to też niewiele na pewno dzielniej będzie szedł od c360 ale i ani więcej nie zrobi ani szybciej, a do odśnieżania też za mały , dlatego żeby nie rozczarować się kup lepiej f 665dt to już ciągnik klasy zetora 7245 :lol: a różnica w cenie jest o ile dobrze pamiętam niewielka a pomiędzy tymi ciągnikami jest przepaść,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0

Tylko nie kupuj na 3 cylindrach Farmtrac, bo prawdopodobnie korbowody bokiem wychodzą jeden diler mi mówił że są trochę niedopracowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOMEK0603    0

Zetory 6441 to są na zapisy, bo ja chciałem kupić, ale diler powiedział że na sierpień może dopiero go dostane jak się zapiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj