Zaloguj się, aby obserwować  
adammlodyrolnik

ciagnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

kielus    0

Witam no to wymieniam co się w moim zetorze 6441 2005r popsuło od nowości 2 razy uszczelka pod głowicą ciągle cieknie hydraulika w zimę problemy z odpaleniem choć jest świeca żarowa i jeszcze jakieś duperelki. Ja osobiście polecam Case JX95 kosztuje około 120tyś ale jest nowy i masz większy komfort itp. pzdr.

kalipso156    1

po pierwsze to powiedz co masz zamiar robić tym ciągnikiem czy tylko ciężkie prace czy ma być do wszystkiego czy wysoką role gra komfort

bobert21    0

...Ja osobiście polecam Case JX95 kosztuje około 120tyś ale jest nowy i masz większy komfort itp. pzdr.

A gdzie to tak Case Jx95 mozna tak tanio kupic? Nawet liczac bez pneumatyki to za 120tys brutto zl to nie kupisz tego Jx95, co najwyzej JX80 z pneumatyka ale tez nie jestem pewien.

Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Woosiek
      Witam,
      jaki ciągnik polecacie  ~48km? 
    • Przez ZetorTeamPL
      Poleca ktoś zetora proxime 95 power ? z 2011 roku?
    • Przez marcinek_164
      Witam kolegów!
      Jakiś czas temu pytałem o oferty zakupu ciągnika 120 KM do firmy w której pracuję. Po obejrzeniu paru maszyn i ofert wybraliśmy dwie. Który z tych dwóch ciągników (New Holland T6.155 czy Kubota M115GX IV wybrać?
    • Przez Piotrass
      Witam ma do wyboru dwa ciagniki , ciagnik bedzie pracowal przy turze w wekszosci czasu. Nh mam  okazje kupic za 185 netto a Jd za 220tys, warto doplacac 35 tys?
    • Przez JacekL
      Dzień dobry, stoję przed wyborem nowego ciągnika około 100KM. Po dłuższych obserwacjach rynku najprawdopodobniej będę wybierał pomiędzy dwoma: MF 5711 i Kubotą M5111. Cena podobna tzn. około 165 tyś netto w podstawie.  Ciągnik będzie głównie pracował z kosiarkami (sadownicza, rotacyjna 2m, bijakowa tylno-boczna), czasami przyczepę z ziemią pociągnie. Zależy mi też na tym żeby był w miarę prosty bez nadmiernej ilości elektroniki. Skrzynia też jak najprostsza, mechaniczna. To jest mój pierwszy zakup ciągnika dlatego prosiłbym o jakieś podpowiedzi. Czy może jeszcze jakiś inny ciągnik byłby godny uwagi?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.