Zaloguj się, aby obserwować  
pulas

giełda

Polecane posty

pulas    0

niewiedziałem gdzie sie o to spytac to pisze tu nie wiecie czasem na jakiej giełdzie w niedziele idzie kupic psa w krakowie???

atakwares    0

no kolego nie lepiej iść do schroniska i w schronisku poszukać byś przynajmniej mógł pomóc jakiemuś psu

.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Pewnie ze tak.Zawsze gdy byłem na giełdzie samochodowej na Rybitwach w krakowie to przy wejściu na giełde są psy.Przynajmniej wcześniej zawsze były ;)

Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez MatKub2405
      Witam, chciałbym się was zapytać czy kompostownik czyli ogromna kupa,może zostać wywieziona na pole? Kompostownik ma około 20/30 lat 😂 Wywalane na nim była trawa ścięta no i to się chyba nazywa pędy z chryzantem te co się wyrywa jak chryzantema jest ścięta.Pod ziemniaczki chciałbym to wywalić ale czy to bezpieczne?
    • Przez Młody1997
      Witam, tak jak w temacie szukam dziewczyny ze wsi, najlepiej z województwa łódzkiego. Nie musi mieć gospodarstwa, ale fajnie by było, gdyby wiedziała co z czym i jak no i przede wszystkim musi umieć jeździć ciągnikiem Wiek do 27 lat.
    • Przez Tomaszwidzinski
      Witam mam pytanie a mianowicie chciałbym kupić działkę która ma pow. 1.7ha jest to działka na której rosną w większości drzewa owocowe i krzaki. Niestety nie jestem rolnikiem czy jest jakaś inna opcja żeby ją zakupić czy ewentualnie jest możliwość kupna połowy tej działki proszę o pomoc pozdrawiam 
    • Przez panmino
      Jak ogarniacie czyszczenie chłodnicy w terenie? Macie jakieś patenty na sprężone powietrze? Widziałem na jakimś filmie, że ktoś używał spalinowej dmuchawy do liści... Jakieś pomysły?
    • Przez TheRolnikSweet
      Witam. Czy posiada ktos oponki brighstone? Warto się w to pchać czy lepsze alliance agri-star?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj