Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Karollc385

Jak kiprowac ursusem c-385

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
c-385
Karollc385    0

Witam

stalem sie uzytkownikiem ursusa c-385 i nie wiem jak nim kiprowac.Koledzy pomozcie sa tam 3 wajchy jedna od podnosnika a te dwie to od czego i ktora kiprowac :)

Davido    28

a powiedz mi kolego ile masz z tyłu wyjść hydraulicznych,??? standardowo chyba powinno być 2+1 ale tego nie jestem pewien. :)

kazikrol    5

Ja mam Ursusa c-385A i ja mam tylko 2 wyjścia hydrauliczne, i tylko 2 wajchy jedna od podnośnika a druga do sterowania wyjściami hydraulicznymi. np jak kipruje to naciskam wajchę w dół, jak chcem opóścić to podnosze w górę lub odwrotnie

Wiadomość z agroFakt.pl

Davido    28

to albo ktoś sobie dorobił wcześniej jedną sekcję więcej, albo doliczył do tych dwóch tą dźwignię od sterowania funkcjami podnośnika: siłowa, pozycyjna, mieszana. :)

tomek73    186

Mała rączka z okrągła gałką służy do kiprowawnia,jest ona obok rączki do sterowania tuzem [tej prostokątnej].Jak podnosisz do góry ją to ciśnienie masz w dolnym wyjściu hydraulicznym, trochę w duł to opuszczasz.Na górne wyjście to rączkę całkiem w duł to kiper a trochę w górę to opuszczasz.Do puszczania rączka powinna si trochę blokować żeby ją ciągle nie trzymać.

Mateusz2    9

A powiedz mi ktoś w jakich pozycjach wajchy sa te siłowa, pozycyjna, mieszana. ? mam ją cały czas na dole, kiedyś przestawiałem ale nie zauwazyłem różnicy i jak to działa wgl?

pawlus224    1458

KIper w 80 działa identycznie jak w 360 :)

Mateusz 2 - Ja zauwazyłem ,że jak ją wezmiesz przestawisz do góry to delikatne poruszenie dzwigni podnosnika powoduje duzą reakcje podnosnika :)

Cos jakby służyła tylko do podnoszenia opuszczania bez wybierania wysokosci ramion. jesli wiesz o czym mówię :)

tomek73    186

Jak wajcha od siłowej jest max podniesiona to tuz działa że jak podniesiesz trochę rączką to się trochę podniesie i będzie się tej pozycji trzymał .Czyli jak ustawisz tak będzie i nie będzie tuz pływał góra dół.

pawlus224    1458

Jak wajcha od siłowej jest max podniesiona to tuz działa że jak podniesiesz trochę rączką to się trochę podniesie i będzie się tej pozycji trzymał .Czyli jak ustawisz tak będzie i nie będzie tuz pływał góra dół.

Właśnie ,że nie ma takiej opcji w tym ciągniku :D - sprawdzałem .Może pomyliłes go z MTZtem?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować