Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bartek99718

Jaki tur do 3080 E

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bartek99718    0

Witam wszystkich . W ubiegłym tygodniu zakupiliśmy do gospodarstwa MF 3080 E bez tura. Mamy zamiar dokupić , więc tak jak w temacie szukam informacji jakie ładowacze pasują na ten ciągnik. Myślimy tu o czymś używanym. Z góry dzięki za pomoc .

matis251    0

Na wstępie powiedz jaka granica cenowa. Ja bym widział do 3080 jakiegoś Mailleux-a miałem z tymi ładowaczami do czynienia i są bardzo solidne (przynajmniej takie są moje odczucia w odniesieniu do naszych krajowych produktów).Z adaptacjami do 3080 z tego co widzę na allegro zazwyczaj są Mailleux-y po prostu mało jest ładowaczy do ciągników 6 cylindrowych, znacznie łatwiej i większy wybór jest w przypadku mniejszych 4 cylindrowych ciągników.

Przykładowy (proponowany):

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=B58470

POLECAM HYDROMETAL MÓJ SĄSIAD MA AT20 NA RENAULT 105 KM JA MAM NA ZETORZE I JAK NARAZIE SPISUJE SIĘ IDEALNIE

POZDRAWIAM

GRZESIEK7340

Wiadomość z agroFakt.pl

Cineek    6

Pytanie trochę nie związane z tematem, co oznacza "E" w nazwie 3080 E ? Czym on się różni od zwykłego 3080, bo kiedyś widziałem własnie takiego z "E" i miał szerokie błotniki.Pozdrawiam :)

bartek99718    0

A jak przedstawia się sprawa szybkości podnoszenia ? Zależy mi na jak najszybszym ale tu chyba tylko pompa ciągnika ma znaczenie z tego co wiem. Jak szybko działają tury na waszych sprzętach ?

Ja w MF 6140 mam tura Emily TP 5 (poszukuje jakiś informacji na jego temat parametry) jesteśmy zadowoleni, najłatwiej to byłoby kupić nówkę ale nie ma sensu do używanego ciągnika, znajomy ostatnio kupił do Case 5120 mailleuxa, jest zadowolony ogólnie zachodnie tury znanych marek mają dobrą opinie ważne aby nie był powyrabiany nie pogięty i nie spawany.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować