Zaloguj się, aby obserwować  
damjan15

Sok z brzozy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus C330+wóz
damjan15    0

Drodzy Koledzy czy może wiecie kiedy i jak zrobić "żniwo" tego o to produktu? Czy ktoś z was zbiera sok z brzozy? Jak tak prosiłbym o poradę kiedy i jak to zrobić. Z góry dzięki :)

walkol    34

Wczesna wiosną zanim liście wypuści,jak soki puszczą tylko trzeba pilnować bo to krótko trwa, nacina się cienką gałąż zagina do dołu i wkłada do butelki, a co z tym zrobić żeby dłużej postało to nie wiem :)

Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

damjan15    0

Wyczytałem w googlach że im wyżej tym lepszy sok niby jest. A nie orientujesz się czy nie będzie za późno tak za dwa tygodnie??? Bo na razie u mnie to czasami śnieg popaduje

Wiadomość z agroFakt.pl

macieja910    0

damjan15 zanim liści nie wypuszcza (zobaczysz zalążki) to soku nie zbierzesz :) A na soku brzozowym to ja zawsze nalewkę robię :) I swojego czasu samogon brzozowy się robiło ale to za małolata :)

GABBER85    7

piłem ten wynalazek kilka lat temu, nawiercalismy drzewo i cienkim wezykiem do butelki leciało potem trzeba zatkac dziure np papierem bo uschnie :)

trzeba trzymac w lodówce zeby sie niepopsuła i to max 3 dni potem jakas dziwna w smaku jest...

>>>>>> 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez andrzejb88
      Witam. W maju posadziłem w doniczkach 200szt szmaragda. Pytanie o to jak je przezimować tak by było dobrze? Jeżeli ktoś wie jak to przebiega w szkółkach hodowlanych to niech się podzieli wiedzą. 
    • Przez aezakmi666
      Witam jak w tym roku zamawiacie bratki ? Zwiekszacie zmniejszacie? Jak odbiła się sytuacja z koroną na sprzedaż ? Ja co roku zwiększam po trochu . W tym roku poszło 20tyś z czego 15 poszło do hurtu a reszta z domu . 
    • Przez 5544332211
      Cześć wszystkim ! Otóż posiadam taki problem , chciałbym wyciąć drzewa na nieużytku dokładnie 20 szt które przekraczają obwód 50 cm , w urzędzie powiedzieli że wycinka możliwa tylko od 15 października do 15 marca . Problem w tym taki , że to teren torfowy , o tej porze nie ma mowy nawet tam wjechać . Czy wie ktoś jak rozwiązać taki problem ?  Bo chciałbym to teraz wyciąć i zrekultywować a póki co to zapowiada się że za rok będzie to możliwe . 
    • Gość wolf19
      Przez Gość wolf19
      Jak zaszkodzić brzozie(drzewo), żeby uschła?

Opis sytuacji:
      Otóż na cmentarzu koło grobu rośnie dosyś duża brzoza (~50cm średnicy) i gołebie, które siedzą na niej w nocy paskudzą ( wiadomo o co chodzi?) pomnik...

No wyciąć zdrowego drzewa zarządowi cmentarza nie wypada... także musi uschnąć..
    • Przez Flisek
      Posadziłem drzewka na choinki tj świerk pospolity i srebrny , inni plantatorzy zaczepiają na swoje drzewka jakies etykiety przed spżedarza z numerkami co to jest, skad wziac te etykietyki ile to kosztuke?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj