Skocz do zawartości
FarmerF10244C1

Jaka prasa najlepsza?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa

Witam! Jaką prasę wybrać do 105konnego ciągnika? Ma mieć rotor, noże i siatkę i lepiej gdyby miała cent. smarowanie i szerokie kapcie. Cena do 30tys, na razie myślałem o Welger Rp 200 MC, DF GP 3.20 OC, oraz Krone Kr 130 i Claas Variant 180RC.

Wiadomość z agroFakt.pl

Baza18    7

Mój znajomy który mieszka kilka domow obok ma Varianta. wspolpracuje z Valtra n 110 . pieknie beluje i szybko - Tyle moge ci powiedziec o Claas - ie :)

joser    0

ja bym ci polecił claasa rollanta 250RC Prasuje taka prasa i jestem z niej zadowolony prasuje nią Pronarem 82SA tak więc twój ciągnik powinien ją poradzić

Właśnie nurtuje mnie ten Variant... znajomy ma i pięknie chodzi, no i zmienna komora to by mniej folii szło. Krone może i dobra tylko te łańcuchy. :/ (nie równe bele) Claas 250RC to za drogi niestety.:) A sipmy to nawet za 10tys bym nie kupił. :)

tomi382    97

Właśnie nurtuje mnie ten Variant... znajomy ma i pięknie chodzi, no i zmienna komora to by mniej folii szło. Krone może i dobra tylko te łańcuchy. :/ (nie równe bele) Claas 250RC to za drogi niestety.:) A sipmy to nawet za 10tys bym nie kupił. :)

Coś za coś :) ale te nierówne bele to nie wiem gdzie ty widziałeś :)

pawel1986    0

Kolego zastanów się nad Claas Roland 46 Roto Cut, sam posiadam taką i jestem z niej bardzo zadowolony a co do wydajności to na pewno będziesz mile zaskoczony. Rocznie robię nią ok 2000 bel sianokiszonki z nożami oczywiście, 300 siana i z 800 słomy i jak na 5 lat pracy wymieniłem tylko jedno łożysko, dla informacji centralne smarowanie posiada na łańcuchy.

algis    0

250 rc około 30 tyś już można kupić, ostatnio przeglądałem to 1999 rok z Niemiec za ok 32tyś.

PaWeL1995    1

Ja także obstawał bym przy claasie 250 Roto Cut :) Prasuje u mnie taką wujek i bele są ładne i dosyc szybko idzie. A co dotej w linku musiała kiedyś mieć coś nie tak z podbierakiem był zgięty czy cuś bo cały jest pomalowany na nowo :) Ale ja tylko tak poprostu przypuszczam :)

algis    0

Sprzedwca zapewnia transport, czyli do granicy pewnie by dowiózł :) a ten komis znajduje się w Ukmerge.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się