Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano

Z racji tego, że przydało by mi się konto w banku, chciałbym założyć takowe, jednakże nie znam się na tym całym prawie, i przepisach.

Jeśli ktoś posiada takowe chciałbym się dowiedzieć jak jest z tą darmowością (darmowe przelewy, 0zł za prowadzenie konta) w rzeczywistości.

na co uważać, a co moglibyście polecić??

Opublikowano

ja mam mbank. prawie wszystko za darmo nie we wszystkich bankomatach można za darmo wypłacać i opłata za ubezpieczenie karty pobierają ale nie dużo. przelewy darmowe wszystko przez neta, teraz dużo banków oferuje takie konta

Opublikowano

Zapewne potrzebne Ci konto do stypendium? jeśli nie to nie zakładaj żadnego konta bo to tylko zdzerstwo, siostra miała konto w pewnym polskim banku i jak chciała rozwiązać umowę musiała dopłacić 300zł bo niewiadomo skąd poprostu miała debet, a tak to było na wyciągach zaszyforwane że nigdy nie było wiadomo co to jest i jak zakładała konto też na ten temat nic nie było, brejdak miał konto w innym banku i ma problem z rozwiązaniem umowy bo zbywają że nie ma jakiejś karty a teraz przyszło że komornikiem będą ściągać 25zł za prowadzenie konta, wydaje mi się że obecnie zakładane konta są już dużo lepsze i tańsze w prowadzeniu ale twór sprzed kilku lat dla studentów to była jedna granda i zdzierstwo

Opublikowano

Dzięki za porady.

 

Najważniejsze jest dla mnie brak opłat za prowadzenie konta...do pracy nie chodzę, regularnych przypływów (na razie) nie będzie, ale jednak jest mi potrzebne...może dostane stypendium? (w tamtym roku jedna ocena była o stopień za niska i wszystko przepadło...w tym roku liczę się poprawić, a poza tym własne konto przy prowadzeniu interesów na allegro to duże udogodnienie. (wpłata na konto, i nie trzeba się bawić z "za pobraniem")

Opublikowano

ja mam w ING...

 

co wpisz sobie w googlach ranking banków i tam będziesz miał ładnie napisane i opisane co, za za, i ile się płaci, albo się nie płaci...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez atom2
      Jak w tytule.

      Kogo polecacie? Z kim warto podjac wspolprace ? 

      Szukam kogos kto bedzie prowadzic VAT.
    • Przez PatrykReich
      Witam, mam pytanie odnośnie przetargu na grunty rolne. KOWR wystawia na licytację działkę, która leży w sąsiedztwie mojej działki, jestem jej właścicielem. Na przetargu będzie wielu chętnych na tą działkę, Czy mogę się starać aby wydzierżawić tą działkę bez licytacji i w jaki sposób ? 
      Kiedyś, gdzieś w TV mowili o możliwości odstąpienia od licytacji lub przetargu jeżeli napisze się podanie do dawnego ANR jeżeli się sąsiaduje z tą działką i jest się jej właścicielem. 
    • Przez MICH4Ł
      Witam. Chciałbym zacząć coś działać z usługami rolniczymi. Podpowie ktoś coś czy warto w to wchodzić, od czego zacząć i na co teraz jest zapotrzebowanie? Z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez przemoK92
      Szukam takiego koła kompletnego otwór na piastę 10 cm nigdzie nie mogę znaleźć 


×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v