Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, znajomemu popsuł sie synchronizator w mf 590. zadzwonił więc do korbanków żeby mu sprowadzili go, a oni odpowiedzieli mu że koszt tego to około 20 tyś zł

szuka teraz pomocy gdzieś indziej. pomóżcie, może zna ktoś miejsce gdzie rozbierają takie ciągniki na części, albo firme godną polecenia która by dorobiła taki synchronizator.z góry dziękuje

Opublikowano

tylko 3 grosze OT: to jest właśnie polityka cenowa MF i korbanków... miałem MF595 i walnęła skrzynia a korbanki za tryb od wstecznego krzyknęli 3tysie no i jakieś drobne (typu uszczelka itp) to drugie tyle wyszło... finał-sprzedałem MF-a...

Opublikowano

skontaktój się ze mną w poniedziałek sprawdzę tą cenę i poszukam czegoś tańszego al eswoją drogą nie spotkałem jeszcze synchronizatora za 20 tyś 3-4 owszem ale nie 20 chyba że ich nie robią już a żeby go zastąpić trzeba kupić pół skrzyni?? w poniedziałek mogę ci to sprzwdzić musisz wiedzić jaką ma skrzynie 8/2 czy 12/4 z półbiegiem mechaicznym czy hydraulicznym i coś ustalimy

Opublikowano

haaa... Widać Korbanki wiedzą na czy zarobić... Seria 5xx Mało spotykana w Polsce i cześć tez nie ma i chcą człowieka udupi* z kasą... Za 20 tyś lub taniej można kupić takiego na części lub do remontu wizualnego... hmmm... u mnie nie ma nikogo kto by miał coś do czynienia z takim czymś... Chyba że wuj by sprowadził ale raczej wątpię...

Opublikowano

no niestety tak to jest z takimi sprzętami, jak jets dobrze to jest dobrze, ale jak już coś walnie to dosyć duży problem.

a kolego mariusz(ZDUN) jak mam sie z tobą kontaktować?przez gg?

tam jest skrzynia 8/2

Opublikowano

Seria 45xx Ursusa powinna mieć... To jest to samo wszystko co seria 5xx tylko w innej obudowie... Popytaj Się w dobrych sklepach z Częściami lub w Serwisie Ursusa... Jak by nie wiedzieli to pokaż im tą cześć(serwisantom) co się zepsuła, po oględzinach na pewno ci powiedzą czy to jest takie same jak u serii 45xx, Sam posiadam MF 565, po małych oględzinach Ursusa 4512 u znajomego, znalazłem masę podobieństw, tyle że 4512 jest właściwie odpowiednikiem 575... :P

Opublikowano

Nie tylko u Korbanków tak jest.W żniwa siadło mi łożyskowanie kosy w Fahrze, zadzwoniłem do serwisu DF i za teflonową tulejkę średnicy ok 60mm krzykneli 1050zł :P znajomy tokarz na szczęście wytoczył mi za 20zł plus 15 zł materiał

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez pawelol111
      Witam, jak podłączyć owijarkę do MF 255? Do tej pory używałem tylko jednego gniazda hydrauliki ( przyczepa, prasa). Co i gdzie trzeba przestawić aby owijarkę kręciło w jedną i w drugą stronę w zależności od kierunku przestawienia rozdzielacza?
    • Przez paweleekkk
      Witam serdecznie. Mam problem ze skrzynią w MF 675 a dokładnie jest problem z wbiciem 3 biegu. Pokrywa skrzyni zdemontowana i zastanawiam się czy w widocznych widełkach w tym otworze powinno coś być. Jakaś śruba czy coś? Skrzynia na dwa lewarki z hydraulicznym półbiegiem. Doradzi ktoś?

    • Przez biszu
      Witam.
      Mam pytanie dotyczące hydrauliki.
      Jak podpiąć rozdzielacz z ładowacza bezpośrednio do pompy , aby ominąć wewnętrzny rozdzielacz ?? 
      Cap-- MF 698t
    • Przez piomal1991
      Witam mam pytanie czy ktoś posiada taki model ciągnika od razu mówię nie jest to MF 255 tylko 250, oraz czy ma ktos katalog części lub instrukcję obsługi. Zależy mi na tym bardzo bo nigdzie nie mogę dostać owych papierów:( Jeśli macie ten model to napiszcie coś o nim
    • Przez Rasi
      Witam. 
      Mam taki problem z fergusonem 698 z silnikiem a4.318 spala dużo paliwa. 
      Zaznaczam że paliwo nie dostaje się do oleju ponieważ zamiast pompki na bloku podłączona jest pompka elektryczna. 
      Co oznacza dużo paliwa, przy bronie wirowej 2.5m bez siewnika na areale 2.60ha spalił 130 litrów ropy. 
      Filtr powietrza byl przedmuchany jak co jakiś czas.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v