Zaloguj się, aby obserwować  
pawelrolnik19

MX 850 - jak to zrobić?

Polecane posty

witam.jestem posiadaczem rozsiewacza mx850 z hydraulicznie zamykanym dnem skrzyni i mam takie pytanie a mianowicie jak to przerobic aby mozna to bylo zamykac recznie z kabiny ciagnika.z gory dzieki za porady

Mariusz328    0

Trzeba zaraz za szybkozłaczem hydraulicznym wstawić: trojak, przewód hydrauliczny do kabiny, zawór kulowy i przewód hydrauliczny do siłownika - zasuwy. To jest taki najprostszy sposób ;[ Tylko że będziesz miał sieć przewodów ;[ a jakim ciągnikiem siejesz? ;[

kolega mnie chyba nie zrozumial.chodzi mi o jakis mechanizm ktory bedzie dzialal bez ukladu hydraulicznego.ogolnie nawozy po roli sieje nh 6030plus ale teraz wiosna chce siac mniejszym ciagnikiem i nie chce oleju mieszac

Wiadomość z agroFakt.pl

Zetor53400    2

no to jak masz ten siłownik od otwierania tarcz to zakładasz tam sprężyne i jak chcesz zamknąć to spuszczasz olej z ukladu i sie samo zamyka ;[

widze ze kolega zetor 5340 malo kumaty.spuszcze olej i zamkne a jak bede chcial otworzyc bez uzycia hydrauliki to co wtedy?

Zetor53400    2

Poprostu odpowiedziałem na twoje pytanie które brzmiało cyt : "a mianowicie jak to przerobic aby mozna to bylo zamykac recznie z kabiny ciagnika " mowa była o zamykaniu , a nie o otwieraniu ;[ to jak boisz sie o olej w ciągniku to trzeba było sobie kupić MX 850 M ;[

inginio    0

Jakbyś chcial sprzedać silowniki od tego rozsiewacza to daj znać na PW

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez yacenty
      Jak wygląda procedura kalibracji wagi w rozsiewaczach Kverneland Accord Vicon? Wymieniłem elastometry na nowe, wymieniłem czujnik referencyjny.
      Jak należy skalibrować rozsiewacz na nowych podzespołach?
    • Przez pasio
      Witam!!!!

Szukam rozsiewacza do nawozów dwutarczowego i mam dylemat jaki wybrać. Jaki Wy polecacie? Chcę aby był precyzyjny.
    • Przez tomek2201
      Witam. Jak ustawianie łopatki w rozsiewacz unia brzeg ms 500? Ja sieje na 15 m I jak ustawie zgodnie z tabela to albo wyrzuca mi część nawozu kilka metrów za granicę a jak opuszczę niżej żeby nie wyrzucało to mam słabo dosiane do granic. Nie robię żadnych siewów granicznych bo na polach o szerokości 30 m to szkoda robić tylu przejazdow. Zastanawiam się czy nie ustawić łopatek tak, żeby obie rzucały na tą samą odległość to wtedy obie powinny równo dorzucać do granicy. Jak wam się wydaje czy dobrze to będzie rozsiewalo?
    • Przez yacenty
      Hej,
      Być może w sobote uda mi się skończyć remoncik rozsiewacza.
      Jest z nim czujnik predkości kola, ale ze nie mam do niego uchwytu to postanowiłem podpiąć go kablem sygnałowy do gniazda diagnostycznego w ciągniku, ciągnik po 2005 roku więc powinien podawać predkosć na złączu diagnostycznym.
      Sterownik ma 2 opcje odczytu predkości: kolo i radar. Którą opcję powinienem wybrac?
      Ciągnik nie ma fizycznego radaru, no ale teoretyczną prędkość ze skrzyni powinien podać.

Macie doswiadczenie z takim podłaczaniem sterownika bez czujnika koła?
    • Przez michciu360
      Jaką szczelinę ustawić w RCW , jakim biegiem i z jakimi obrotami jechać C 360 aby wysiewać 3 t/ja wapna.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj