Skocz do zawartości
michaB16

NH TD95D - hydraulika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

michaB16    0

Witam, mam mały problem, w moim NH bardzo wolno chodzą wszystkie sekcje ładowacza, olej jest rozgrzany. Czym to może by spowodowane?? :D

kobra89    66

Albo masz wstawioną zwykła pompe od hydrauliki(48l/min), przewaznie do tura jest megaflow(68l/min).

Wiadomość z agroFakt.pl

michaB16    0

dzięki chłopaki sprawa rozwiązana, wymieniłem filtr (trzeci od nowości) i działa jak nówka. Można zamknąc

michaB16    0

Witam, problem znów sie pojawił :) , przyjechali z serwisu zwiększyli ciśnienie w układzie na ok 185 bar,ale to nic nie pomogło, teraz aktualnie przepracował 144 mth, 24mth od wymiany 3 filtru, już brak mi słów do niego :) , przcież filtr od hydrauliki powinno sie wymieniac co 300mth ;).

Czy tak wygląda olej po 144 mth?? http://yfrog.com/73p4110010jj

oraz śruby od skrzyni: http://yfrog.com/2hp4110005jj

filmik ukazujący mój problem: http://www.youtube.com/watch?v=5tKR-e6oePc

KarolTD90    145

A nie podłączyłeś jakiejś maszyny do niego która wcześniej współpracowała z jakimś traktorem do którego się wlewało wszystkie zużyte oleje z całej wioski?? U znajomego w MF tak było ze jak podłączył przyczepę od JUMZA co miał wszystko w skrzyni co choć trochę olej przypominało to później się zaczęły problemy z hydrauliką w MFie

michaB16    0

Już wszystko wyjaśnione, przyjechał serwis i wymienił cały olej hydrauliczny i filtr, jak narazia zronione ma 20 mth od wymiany i wszystko w pożądku, co do maszyn, współparacuje tylko z nową przyczepą z pronaru i oprzyżądowaniem do ładowacza

statek    137

wymiana oleju Ci nic nie da na dluzsza mete.

Jest jakis blad kondtrukcyjny ktory powoduje ze robia sie luski metalu, widac na zdjeciu srub.

Moim zdaniem powinno sie go rozebrac i szukac przyczyny w skrzyni.

variotta    8

mini opilki to najwieksze dziadostwo w oleju dla hydrauliki ,lepiej na to uwazac mozna sie niezle przejechac

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Lukas85
      Mam problem z podnosnikiem w moim TD90. Z podnoszeniem nie na zadnego problemu ale podczas opuszczania ramiona opuszczaja sie bardzo wolno. Nawet pod duzym, obciazeniem podnosnik opada bardzo powoli. Co dziwne nie zawsze tak sie dzieje ale ostatnio coraz czesciej. Przy podnoszeniu/opuszczaniu podnosnika za pomocą przycisku na prawym błotniku wszystko działa jak należy.
      Moze ktos ma pomysł dlaczego tak sie dzieje?
    • Przez pawlo694
      Witam. Chciałbym wam zaprezentować nowego New Hollanda TD5.115.

Myślę ze jest ładniejszy od TD5000 troche dziwi mnie dlaczego zegarów nie zmienili no ale może to poprawią
    • Przez reazer
      witam
      miał ktoś taki przypadek że pekła mu sprężyna od pedału sprzęgła w td5050?
      jak sie zabrac za rozebranie tych plastików "deski rozdzielczej"?
      odkręcilem 2 sruby 17 z boku. i jedna 10tke z przodu i dalej wszytstko siedzi

• Przez jurek195
      Witam jestem ciekawy czy można do NH TD5050 dołożyć siłowniki do tylnego podnośnika
    • Przez JanuszZiomek
      Posiadam ciągnik New Holland TD95D. Sprężarka w nim ładuje caly czas powietrze.W serwisie powiedzieli ze nie da sie jej wyłączyc. Może wiecie czy można ją wyłączyć jesli tak to gdzie dokupić sprzegło do wyłączena. Z góry dzieki za odpowiedż.