michaB16

NH TD95D - hydraulika

Polecane posty

michaB16    0

Witam, mam mały problem, w moim NH bardzo wolno chodzą wszystkie sekcje ładowacza, olej jest rozgrzany. Czym to może by spowodowane?? :D

kobra89    69

Albo masz wstawioną zwykła pompe od hydrauliki(48l/min), przewaznie do tura jest megaflow(68l/min).

Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Wiadomość z agroFakt.pl

michaB16    0

dzięki chłopaki sprawa rozwiązana, wymieniłem filtr (trzeci od nowości) i działa jak nówka. Można zamknąc

michaB16    0

Witam, problem znów sie pojawił :) , przyjechali z serwisu zwiększyli ciśnienie w układzie na ok 185 bar,ale to nic nie pomogło, teraz aktualnie przepracował 144 mth, 24mth od wymiany 3 filtru, już brak mi słów do niego :) , przcież filtr od hydrauliki powinno sie wymieniac co 300mth ;).

Czy tak wygląda olej po 144 mth?? http://yfrog.com/73p4110010jj

oraz śruby od skrzyni: http://yfrog.com/2hp4110005jj

filmik ukazujący mój problem: http://www.youtube.com/watch?v=5tKR-e6oePc

KarolTD90    516

A nie podłączyłeś jakiejś maszyny do niego która wcześniej współpracowała z jakimś traktorem do którego się wlewało wszystkie zużyte oleje z całej wioski?? U znajomego w MF tak było ze jak podłączył przyczepę od JUMZA co miał wszystko w skrzyni co choć trochę olej przypominało to później się zaczęły problemy z hydrauliką w MFie

michaB16    0

Już wszystko wyjaśnione, przyjechał serwis i wymienił cały olej hydrauliczny i filtr, jak narazia zronione ma 20 mth od wymiany i wszystko w pożądku, co do maszyn, współparacuje tylko z nową przyczepą z pronaru i oprzyżądowaniem do ładowacza

statek    139

wymiana oleju Ci nic nie da na dluzsza mete.

Jest jakis blad kondtrukcyjny ktory powoduje ze robia sie luski metalu, widac na zdjeciu srub.

Moim zdaniem powinno sie go rozebrac i szukac przyczyny w skrzyni.

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

variotta    8

mini opilki to najwieksze dziadostwo w oleju dla hydrauliki ,lepiej na to uwazac mozna sie niezle przejechac

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mikołajjjjj
      Witam wsiadłem dzisiaj do new holanda td5.85 i nie wiedziałem jak włączyć biegi aż znalazłem i pojechałem, następnie zgasilem i nie chce odpalić nawet nie kręci,  nacisnąłem przycisk +8/-8( pierwszy przycisk  pod tą pomarańczową wajchą) jak szukałem biegów. Co zrobić bo to ciągnik szefa . Proszę o przyjęcie sprawy poważnie i nie wyśymiewanie . Z góry dziękuję 

• Przez Dastan
      Aktualnie mam opony 480 , a ciągnik będzie pracował glównie w opryskiwaczu i rozsiewaczu nawozów 1200l.  Jaki rozmiar kół szukać? Z tego co przeglądałem to zazwyczaj się jakies przerabiane z popękanymi oponami.  Ktoś wie ile może kosztować wąska felga w serwisie ?  Ewentualnie biorę pod uwagę opcje zamiany jeśli ktoś chciałby szerokie kapcie, a ma węższe.
    • Przez papryk
      Witajcie,

Czy ktoś z was miał problem z grzejącym się silnikiem? Od kilku sezonów mam problem z temperaturą, gdyż wskazówka w orce podchodzi pod czerwone pole i muszę stawać ciągnikiem po to, aby się schłodził. Problem jest szczególnie odczuwalny gdy jest gorąco. Kiedyś w takich samych warunkach ciężko go było rozgrzać do połowy zielonego pola. Wymieniłem termostat wyczyściłem chłodnicę, ale nic to nie pomogło.
    • Przez pawlo694
      Witam. Chciałbym wam zaprezentować nowego New Hollanda TD5.115.

Myślę ze jest ładniejszy od TD5000 troche dziwi mnie dlaczego zegarów nie zmienili no ale może to poprawią
    • Przez jurek195
      Witam jestem ciekawy czy można do NH TD5050 dołożyć siłowniki do tylnego podnośnika
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj