Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kaniuka125    0

jaki agregat uprawowy polecacie do 8541,myśle nad wichrem z expomu ale nie wiem czy nie będzie to jazda na dwóch kółkach bo on waży 1.5tony a najcięższy wał ma z tyłu,a wersja na kołach jest wiele droższa,może polecicie coś innego-dobrego?

wlodiw    2

,,LECH" EXPOM , ja posiadam takowy 3,3m.(masa coś ok 1t) na sztywnej ramie, robi na średnio lub ciężkich glebach klasy 2,3 gruda rozbita, pole wyrównane za pierwszym przejazdem. Teraz żałuje ze nie wziąłem jednak 3,6, ale tamten już był dużo droższy bo składany.... Acha... EXPOM ma nie za bardzo powłokę lakierniczą.... :D

zetor nie powinien mieć żadnych problemów z jazdą na dwóch kołach jeżeli będziesz miał przód obciążony. Ja mam zetora proxime 8441 i jak sieje agregatem uprawowo-siewnym to niem ma problemu. Aha... w skład agregatu wchodzi agregat agromasz 2.7 i siewnik poznaniak. Jak go zasypie i rozłoże agregat no nawet w poprzek bruzdy nie podniesie. Sory że tak długo. Pozdr

Wiadomość z agroFakt.pl

kaniuka125    0

myślałem o uprawowo siewnym tylko że ja mam siewnik amazona a jak zasypie prawie 400kg zboża i "wyciągne" go do tyłu na agregacie to raczej będzie ciężko,więc wole sam uprawowy.Chyba że się myle.

Joachim    0

Witam!

Ja do Zetora Proximy plus 105 biorę Unie Atlas (Mars) XXL 3m polzawieszany, zawsze można jeszcze siewnik podpiąć

Joachim    0

ale to już chyba droższa sprawa???

Biorę razem z ciągnikiem to zeszli do ceny 27500zł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się