tvt

T6050 Range Command i Power Command

Polecane posty

tvt    0
Napisano (edytowany)

Nastapily zmiany w ciagnikach serii T6000 RC i PC

Mowa kabina a przede wszystkim wyglad

piszcie co wiecie a moze jest ktos juz szczesliwym posiadaczem tego nowego dziecka koncernu CNH New Holland

Edytowano przez krolikNH

jakubj0072    1

nie wiem ale w rolserwisie nic mi nie mowili ze beda jakies zmiany

a co bedziesz prał takiego nh :)

tylko maska ma sie niby zmienic prawdopodobnie :)

bartek26    4

Podłokietnik z Seri T7000 Auto Command Sidewinder II. :)

sprzedam 5 działek budowlanych po 7a każda. tel 509983145

Wiadomość z agroFakt.pl

Waldas    0

Witam

jeszcze nie mam ale za ok.miesiąc będę miał T6050PC. wersja z elektrozaworami.

będzie miał nowy podłokietnik (właśnie z serii t7000)

Tc56    3

Na angielskiej stronie NH jest już do pobrania broszura odnośnie nowej serii T6000 RC i PC. Wyskoczył z niej ciągnik 6030 na którego było małe zapotrzebowanie. Wyświetlacz i ten nowy podłokietnik będą dostępne razem z elektrozaworami. Ciekawa jaka będzie róznica między starym podłokietnikiem a nowym z wyświetlaczem takim jak w AC może ktoś już wie?

LukaszCh    0

W tej chwili jest jeden podłokietnik dla ciągników serii T6000 i T7000 wyposażonych w rozdzielacze elektrohydrauliczne EHR. Jest on wyposażony w kolorowy, dotykowy monitor IntelliView III. Nowy T7.210 Auto Command i T7.270 Auto Command pokazywany na AgroShow w tym roku tez miały ten podłokietnik z wyświetlaczem.

ereksio    321

oprócz podłokietnika jest też zmiana dotycząca prawych drzwi. W standardzie są one nieotwierane i pozbawione poprzeczki srodkowej co ma zwiększyć widoczność. Drzwi obustronnie otwierane są w opcji.

Własnie czekamy na dostawę T6050RC . Os amortyzowana, podłokietnik Side Winder, jedno i dwuobwodowa pneumatyka, szerokie ogumienie - cena wynegocjowana 222.000 netto (umowa z września). W ciagniku będzie już montowany monolityczny obciążnik przedni.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mialek
      Witam wszystkich, mam problem z hydraulika w ciągniku, poniżej moje obserwacje, problem nastąpił po wymianie dolnej płytki(urwane ucho)(czerwona strzałka na zdjęciu) mam wrażenie że gdzieś syf zablokował zawór przelewowy lecz nie wiem gdzie on jest, czy on jest na każdej płytce sekcji?
      Moje obserwacje i wnioski:
      - gdy olej jest zimny wszystko działa w miarę lecz nie do końca, tak jakby olej delikatnie uciekał, wraz z nagrzewaniem się oleju po ok. 2h orki, hydraulika strasznie słabnie, olej robi się rzadszy od temperatury i więcej go ucieka.
      - ciągnik posiada Ładowacz czołowy(TUR), gdy podnoszę coś bardzo ciężkiego, to ma problem, ale gdy użyję którejś sekcji, (tzn. trzymam dzwignie TURA do góry, nie podnosi, dodatkowo pociągam za dźwignię od sekcji hydraulicznych, TUR dostaje pełną moc aż podnosi tył ciągnika, co wyklucza pompę. 
      - gdy już olej jest gorący i ma problem z podniesieniem pługa, i czasami gdy szarpnę ciągnikiem to tak jakby zawór się odblokowywał i podnosi normalnie ale tylko przez chwilę...
      - na zimnym oleju ma czasami tendencję do szarpania hydrauliką, jak by któryś zawór pulsował, tzn. podnosi szybciej wolniej, szybciej wolniej.
      - Moje odczucie to przyblokowany zawór spustowy, przelewowy, nie wiem dokładnie.
      - chciałbym dowiedzieć się jak działają owe płytki, które dziurki są od wysokiego ciśnienia, które od powrotu.
      - Robiona kalibracja podnośnika - bez zmian, lecz ona nie ma nic wspólnego z ładowaczem czołowym który też jest słaby, pociągnięcie którejś z dźwigni wyjść hydraulicznych ładowacz podnosi elegancko.
      - olej zapewne leci przez wszystkie płytki następnie do rodzielacza ładowacza czołowego i na powrót, i w którejś płytce przepuszcza olej. (moje odczucie) 
      Wielkie dzięki za pomoc !!!

• Przez Wojteg
      Witam mam taki problem z hamulcem ręcznym gdy go zaciągnę i spuszcze nie odbija, na dźwigni czuć duży skok i muszę wysiąść i ręcznie popchnąć dźwignie ręcznego która w chodzi w skrzynie, wtedy odpuści i nie ma już skoku na dźwigni. Od czego by zacząć tą naprawę? Pozdrawiam serdecznie
    • Przez JOHNDEERE5080M
      Czy mozna podkrecic New hollanda t6010plus na pompie delphi moze ktos to robil 
    • Przez michcio123
      Witam
      Problem jak w temacie nie załącza się przedni napęd podczas hamowania nożnego. Przy zaciągniętym hamulcu ręcznym włącza się tak jak powinien. Przy włączeniu napędu ręcznie przyciskiem na panelu także działa prawidłowo problem jest tylko podczas hamowania. Czujniki przy pedałach hamulca wydają się być OK. światła stopu zapalają się zarówno przy użyciu oddzielnie lewego jak i prawego pedała. W czy może być problem?
    • Przez Damian2509
      Witam wszystkich pisze z pytaniem czy może ktoś wie co oznaczają kody błedów 4 oraz 12 w New Holland Ts 115 2004r? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj