jakubj0072

NH T6070 Plus czy DF M610

Polecane posty

jakubj0072    1

mam 80ha i nie wiem który z nich był by lepszy na mój areał

co sadzicie o ty dwóch modelach :)

marcint19    3

jak dla mnie NH tylko wziąłbym SuperSteer i FastSteer no i jakąś dobrą skrzynie na przykład PowerShift

marcint19    3

chłopaki odpowiedzcie @jakubj0072 ma dylemat to pomóżmy chłopakowi cena nie gra roli ciągnik ma być bezawaryjny, funkcjonalny, prosty w obsłudze resztę szczegółów on już napisze :)

Wiadomość z agroFakt.pl

iron    942

według mnie nie zależnie jakiej marki byłby to ciągnik to nie oszczędzałbym na miękkiej osi i takową bym zamówił,co do marki nie bede ci polecać DFa tylko dlatego że jak to zrobie to zaraz będą gadać że sam mam i swoje chwale decyzję musisz sam podjąć,wybrać który ci najbardziej pasuje.

SAUTER    32

Iron a jak ci się sprawuje twój DF chodzi mi o spalanie no i serwis? Bo jak będe brał M600 to właśnie od tego dilera co ty.Biore pod uwage też NH t6050 RC.

SAUTER    32

Brałem go pod uwage na samym poczatku jak tylko pojawiła sie okazja skorzystania z PROWu ale w wersji comfort.Myśle nad NH i DF z tego wzgledu ze sa blisko jeden 30 drugi 20 km a to tez jest wazne.Mam jeszcze rok na zastanowienie bo umowe mam juz podpisana.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MateuszTeam
      Witam, sorry jezeli taki temat był ale nie znalazłem. Mamy zamiar kupic drugi ciągnik tylko nie wiemy jaki czy 4011, 355 czy 360 Ja wiem ze patrząc po mocy to 360 ale chodzi mi o inne informacje na ich tematy, wypowiadajcie się . Co wybrać? 4011 podobno jest szybszy od c-360.? 
      Ciągnik ma służyć do tzw cięższych robót orka, uprawa, rotacyjna itp.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, jesteśmy na etapie szukania nowego w miare bezawaryjnego ciągnika który zaraz po gwarancji się nie zepsuje tylko posłuży nam trochę. Przez czytanie opinii na zagranicznych forach już sami nie możemy się zdecydować. Moc jakiej szukamy to 50-65km, ewentualnie większy  fahr 4080e.
      Nad jakim ciągnikiem warto się zastanowić? 

• Przez KamilFreeZe
      Poszukuję ciągnik do lekich prac czyli przewracanie siana zgrabywanie podpięcie pod owijarke i przede wszystkim ma się wyrużniac niskim spalaniem moc do 60km nie szukam ursusa c330 tylko coś innego budżet do 20k czekam na odpowiedzi 😀
    • Przez decybel8
      witam mam okazje kupić ciągnik z Anglii na co warto zwrócić uwagę przy tym zakupie i o czym warto pamiętać
    • Przez szymek25
      Witam, gospodarstwo prawie 40 ha, model PR+PZ (świnie w cyklu zamkniętym + za rok może trochę bydła), ziemie średnie, od 4-5, składam na modernizację papiery, planuje kupno traktora około 120 km, mam 3 modele do wyboru, jak w temacie, głównie zależy mi na prostocie i w miarę mechanicznym rozwiązaniom- nie żeby wszystko ale tam gdzie mogę do bardzo chętnie. 

John Deere 6120 R lub 6120 M <--- ceny są podobne, o dziwo! R tylko 10 k droższa, oczywiście w M skrzynia AQP+ a w R PQ+, ceny +- 430-450k brutto. 
      New Holland t6.145 cena ok. 360k brutto, mechaniczny dosyć, EC, mech hydraulika

Mamy jednego Johna 5080R- 2011 r, ciągnik kapitalny, nie mam żadnych zastrzeżeń i wszystko w kierunku Johna mnie skłania, niemniej wysłucham jeszcze co może ktoś miałby do powiedzenia i na chłodno to przemyślę gdyż no jak widać John prawie 80-100k droższy.

Mam jeszcze pytanie odnośnie pługa i opryskiwacza, czy warto wydać prawie 80k na pottingera czy agromasz (mamy siewnik i talerzówkę i jest OK) będzie też dobrą alternatywą, co do opryskiwacza myślę nad Unią <--- warto/ nie warto? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj