Skocz do zawartości
nucik

Czy warto go wybrac ?

Polecane posty

Ursusc385    519

Warto wziąść jako pomocniczy, tylko do ładowacza trzeba od razu kupić tylne obciążniki bo będzie tył podnosiło :)

Tylko ta cena to z samym turem bez osprzętu czy z osprzętem ? Bo za sam osprzęt trzeba dać jeszcze ok 10tyś.

Powinieneś jeszcze przejechać się do dealera i zobaczyć jaką on cene powie za taki zestaw :)

korbi555    69

Ja polecam Farmtraca to jest bardzo dobry ciągnik:)

Sam posiadam 80 4 WD I chodzi bez zarzutu a ma już ponad 3 lata i 1600motogodzin:)

Tylko tak jak kolego wyżej mówi bierz obciążniki na tylne koła bo bez nich praca z ładowaczem jest do niczego cały czas się ciągnik podnosi:)

Wiadomość z agroFakt.pl

farmerc330    0

w poruwnaniu do proximy to chyba bardziej się opłaca wziąć tego cena taka sama ale tu masz rewers reduktor a w proximie to masz w opcji

slawek3220    595

moim zdaniem za tą cenę to też warto go wziąść,sąsiad kupił ursusa 5714 ze skrzynią 12x3 w kabinie agro bis[brak nawiewów,słabe ogrzewanie] za 120 000 pln moc podobna silnik ten sam zostaje ci 20 000 w kieszeni i tur za darmo

PatrykGY    4

Ciągnik ogólnie fajny dobry do tura bo nie jest zbyt długi.Niedaleko mnie ma chyba 555dt i fajny jest tylko jedno co się mi w nim nie podoba to to że gdy ma zapiętą beczkę 5 tys litrów z wywarem i pod górę ma taki dziwni dźwięk jakby mu ciężko było

ursus3502PL    2

@slawek3220 w porównaniu do u5714 to tej jest 100% lepszy , tem ma skrzynie 12/12 , super wyciszona kabia , wajcha biegów podręcznie przy dłoni a nie jak w 5714 w nogach , farmtrac mało pali , wzrotny w tur'ze świetnie się spisze , silnik jest najlepszy jaki może być , nie mówie że inne są gorsze , i tańszy polecam bo świetny ciągnik

adamo24    1

Jakoś ta cena mi nie pasuję bo taki farmtrac to koszt ok 100 tys zł. po upustach, a gdzie jeszcze ładowacz? to przecież koszt ok 15 tys zł. Wątpię żeby sprzedawca dawał go w gratis.

ursus3502PL    2

jest wiele możliwości moze daje gratis , może są mu potrzebne natychmiast pieniądze moze ma gość jakies problemy

adamo24    1

Skoro dawałby go "gratis" to ciekawa oferta jak za tą cenę. Ta oferta jest już jak pamiętam od jesieni na ten ciągnik sam miałem w planach jechać go obejrzeć.

ursus3502PL    2

no pewnie ze dobra jak gratis , napewno by się nadawał na ciągnik pomocniczy co najwarzniejsze jest wzrotny i mało pali. I za 100000 tyś to dobra cena jeszcze z tur'em , po prostu dobry ciągnik za małe pieniądze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piasek186
      Witam ! dałem do regeneracji pompę wtryskową perkinsa 4cyl , kiedy ją przywiozłem i podłączyłem ciągnik nie chciał odpalić tak jakby nie dostawał paliwa ale czasami ruszy tzn nie odpali ale słychać jakby dostał paliwo. Wszystko odpowietrzone i przedtem była podłączona w ten sposób że 4 i 3 przewód był zamieniony ale chodził normalnie od początku ... zadzwoniłem więc do takiego majstra i powiedział żeby założyć je normalnie . Ale cały czas jest to samo nie chce odpalić . proszę o pomoc
    • Przez MiRol
      Piszcie wszystko co wiecie o tych ciągnikach
    • Przez Dori
      Hej, 
      Może wy się orientujecie, czym można pociągnąć przyczepę ważącą koło 8 ton? Czy to musi być ciągnik rolniczy? 
      Wiecie jakie przepisy to regulują?
      Być może to banalne pytanie, ale nie mam na ten temat pojęcia, przyda się każda wskazówka gdzie szukać informacji.
    • Przez tomaszek_135
      Co myślicie na temat ciągników international. Zamierzam kupic jakiś ciągnik w przedziale od 70 do 90KM a ostanio wpadło mi takie ogłoszenie :http://otomoto.pl/international-886-A260838.html . Co myslicie na ich temat? Jak z awaryjnością, spalaniem i dostępem do części?
    • Przez benio1967
      Witam,kupiłem taki ciągnik 1694 i potrzebuję informacji o tych ciągnikach