Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piterq1991

Ładowacz do MF 3080

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

piterq1991    3

Witam!

Jaki ładowacz polecacie do MF 3080? Używany FAUCHEUX czy inne tego typu czy też może lepiej nowego Hydramet?

Proszę o jakieś propozycje.

Pozdrawiam

Piotr

Wiadomość z agroFakt.pl

Damin180894    8

ja może jak kupie nowy ciągnik z ładowaczem, to mój będzie do sprzedania i jestem z niego bardzo zadowolony, tylko konsole byś musiał zmienić.

piterq1991    3

Jaką ładowność ma taki tur? I posiadają one amortyzację? Boję się, że jak już ma tur 15 lat to może być trochę zużyty. Ten po podałeś w linku jest całkiem niedaleko mnie.. tylko, że takiego już na raty nie kupię i żadnego osprzętu do niego nie ma..

Damin180894    8

mój pewnie podnieśnie ze 2 tony bo to jest typowy do ciągnika 6 cyl. A ten z linku to widać że obdrapany i cena za wysoko i nie ma siłowników od poziomowania... mój jest z 94 rok i nawet dobrze jest utrzymany, i wszystko jest, akumulator od amortyzacji leży w garażu niezałożony i jostik.

Damin180894    8

no nie wiem jak by prow ruszył i na pewno by mi przyznali, ale raczej na mnie nie licz bo to nic pewnego i kiedy będzie do sprzedania to ciężko stwierdzić, a jak by co to chciałbym jakieś 10 tys

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez FAGROSsc
      Założyłem nowy temat w którym chętnie pomogę każdemu w doborze ładowacza czołowego do ciągnika nowego na gwarancji jak i też tych najstarszych, mniejszych i większych. Jeśli ktoś ma wątpliwości chętnie pomogę w wyborze producenta jak i też w doborze osprzętu. 
    • Przez adamek1942
      Witam mam pytanie dlaczego są 2 rożne ceny tego ładowacza 15.500 i 12.500 brutto i pisze w obu przypadkach ze jest to cena razem z ramą górną  i dolną, kompletny bez żadnych dodatków.
    • Przez boskipl
      Witam poszukuje opinii o ładowaczach firmy sigma4. Posiada ktoś takiego? Najlepiej model chrome i czy  18000 netto z wyposażeniem i montażem za model chrome m30 z 2015r to dobra cena?
    • Przez michal_xs
      Witam. Sprawa ma sie tak planuje kupić jd 5100r. Chciałem M(cena) ale ludzie maja rozne opinie i biore R. Chce do niego założyć tez ladowacz i dillerzy mowia i zachwalaja od jd ale ta cena z adaptacja bez wyposazenia wolaja 34tys gdzie polski z agrimetu cx 16 18tys. Teraz pytanie do was jesli Polski to jaki? Wedlug mnie hydramet-agrimet ma dobre opinie? 
    • Przez mlody456
      Chce zamontować tur na 80-tke, wiadomo krajowego producenta, tutaj zastanawiam się nad inter-tech it 1600, metal-technik mt02, hydromet xtreme-1, metal-fach t229 czy coś innego? Na olx kosztują ok. 12 500zł bez osprzętu a nawet taniej Poza tym w inter techu są różne malowania/nalepki i to jest też różnica w jakości? Prosiłbym o szybką pomoc bo chce jeszcze przed 1 pokosem zakupić